[glosniki]gdzie glosniki mk3-tyl

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » śr lis 15, 2006 00:46

maciek_k pisze:No dobra ale po co sie tak unosicie
Uwierz mi, że czytanie takich tematów średnio kilka razy w tygodniu potrafi wywołać niechęć...
Ale widze, że pojąłeś, więc peace :okej:

Co do konkretów to Ty również musisz podać konkrety, czyli:

Co chcesz kupić? Same głosniki, czy może do tego jeszcze wzmak i skrzynka do bagaznika.
Bo niestety Tuba i te głośniki z podszybia i jakieś tam syczki to chyba musza zrobić out.
Jaka kasa?



maciek_k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: czw mar 02, 2006 20:10
Lokalizacja: gdynia

Post autor: maciek_k » śr lis 15, 2006 01:14

Piniadze- wiadomo jak najtaniej ale na poziomie jak trzeba bedzie to sie skreci albo zawsze moge sukcesywnie zakupowac sprzet niekoniecznie na raz........ to ze tuba i reszta out to wiem chociaz radyjko chyba zostawie bo calkiem ladne JVC KD-SH55R 4x50W i mysle ze nawet dobre



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » śr lis 15, 2006 12:36

Radio zostaw, bo jest wporzo.

Na przód system odseparowany. I tutaj znów powinieneś poszukać na forum, bo jest pełno takich tematów:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t= ... B3o%B6niki
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=70700&start=0
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=50708&start=0

Szukałem 2 minuty :bajer:
Poza tym musisz powiedzieć ile kasy na przód i czy chcesz wzmacniacz do tego, czy nie.
Dla wielu osób dobrze gra przód za 800-1000zł.



Awatar użytkownika
rerekumkum
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 237
Rejestracja: pt lut 17, 2006 17:29
Lokalizacja: Jelcz-Laskowice

Post autor: rerekumkum » śr lis 15, 2006 13:43

maciek_k pisze: to ze tuba i reszta out to wiem
hehe, widze ze jednak cos tam poczytales :bigok: sprzedaj to jakiemus "specjaliscie", nie trudno bedzie Ci takiego znalezc bo wiekszosc uwaza takie "cos" za sprzet z wyzszej polki.....

co do glosnikow... jak chcesz jakies najtansze to wg mnie Phonocar'y, radze jednak doloz troche i wziac cos z serii PowerBass'a (nie wiem dlaczego ta nazwa wywoluje smiech wsrod "specjalistow" :P )

wpisz w szukaj Phonocar lub Powerbass, znajdziesz tam opinie na temat tych glosnikow

p.s. (tym razem nie j/w :P ): Mam PB, wiec napewno bylbys z nich zadowolony.....


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=112108&postdays=0&postorder=asc&start=105

Areks_88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn wrz 11, 2006 21:59
Lokalizacja: Milanówek
Kontakt:

Post autor: Areks_88 » ndz lis 26, 2006 19:00

z tymi elipsami w tylnia połkę to nie zgadzam sie do końca. Czytałem kilkakrotnie FAQ i naczytałem sie ze elipsy to zło w półke tylnia oraz o tubie. W swoim mk3 nie milem półki fabrycznej więc zrobilem samemu z MDF o gr.16mm, wsadziłem tam elipsy JBl, z przodu mam zestaw odseparowany JBL tylko, że na zwrotnicach invinity. Całośc gra bardz dobrze jak dla mnie. Aktualnie zbieram na wygłuszenie drzwi przednich oraz na skrzynie i wzmaka.
Audi u siebie w golfie robiłem z kolegą który pracował w klinice dźwieku wiec wątpie aby było to złe rozwiązanie.

PS. chodziło mi o elippsy w półce, tz. że tylko dresy maja elipsy w półce.



Awatar użytkownika
garczus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 181
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 23:42
Lokalizacja: Katowice[SK]
Kontakt:

Post autor: garczus » ndz lis 26, 2006 19:56

Areks_88, nie tylko elipsy:p ale kazdy glosnik w polce kojazy mi sie z dresem :bajer:


nie sztuką jest mieć nowego golfa, sztuką jest wsadzić całe serce w starego by wyglądał jak nowy
Moje MK1 Cabrio: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1461509#1461509

Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » ndz lis 26, 2006 22:55

Areks_88 pisze:z tymi elipsami w tylnia połkę to nie zgadzam sie do końca. Czytałem kilkakrotnie FAQ i naczytałem sie ze elipsy to zło w półke tylnia oraz o tubie. W swoim mk3 nie milem półki fabrycznej więc zrobilem samemu z MDF o gr.16mm, wsadziłem tam elipsy JBl, z przodu mam zestaw odseparowany JBL tylko, że na zwrotnicach invinity. Całośc gra bardz dobrze jak dla mnie. Aktualnie zbieram na wygłuszenie drzwi przednich oraz na skrzynie i wzmaka.
Audi u siebie w golfie robiłem z kolegą który pracował w klinice dźwieku wiec wątpie aby było to złe rozwiązanie.

PS. chodziło mi o elippsy w półce, tz. że tylko dresy maja elipsy w półce.
Poszukaj troche na forum. Oprócz FaQ było kilka tematów, w których jest wyjaśnione dlaczego głosniki w półce to zły wybór.
W każdym razie jak Tobie tak pasuje, to możesz tak mieć tylko nie namawiaj do tego innych.



Areks_88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn wrz 11, 2006 21:59
Lokalizacja: Milanówek
Kontakt:

Post autor: Areks_88 » pn lis 27, 2006 01:49

kubus20 z całym szacunkiem ale czytaj dokładnie posty....czy było cos o namawianiu na elipsy??Zanim napiszesz coś to dokładnie to przeczytaj.Widze, żejestes doświadczonym użytkownikiem forum (czego nie mówie o sobie) a jednak nie wiesz, że czyta sie dokładnie no cóż takie życie :okej:



Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Kubus20 » pn lis 27, 2006 12:22

Areks_88 pisze:kubus20 z całym szacunkiem ale czytaj dokładnie posty....czy było cos o namawianiu na elipsy??Zanim napiszesz coś to dokładnie to przeczytaj.Widze, żejestes doświadczonym użytkownikiem forum (czego nie mówie o sobie) a jednak nie wiesz, że czyta sie dokładnie no cóż takie życie
Przyjacielu czytam dokładnie posty.
Chodziło mi o namawianie innych w przyszłości do takich rozwiązań. Nigdzie nie napisałem, że kogoś namawiasz.
PO prostu tak to odebrałeś.
Peace :!:



Areks_88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pn wrz 11, 2006 21:59
Lokalizacja: Milanówek
Kontakt:

Post autor: Areks_88 » pn lis 27, 2006 19:26

i zapanował pokój :bigok:
Pozdro :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości