VW Golf IV 1.9TDi - do 8.500 zł

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

przemlin
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: wt sty 06, 2009 20:31
Lokalizacja: kwidzyn

VW Golf IV 1.9TDi - do 8.500 zł

Post autor: przemlin » pt sie 21, 2015 21:19

kup tdi-ka z defektem , np porysowny, czy uszkodzony zderzak ale w dobrym stanie a jak nie to dołóż hajsu..ja mam alh już 5 rok i już wiem no co patrzeć przy kupnie , oglądałem ostatnio kilka tdi, na dobrego min 9-10 tyś a i tak trzeba zrobić pare rzeczy, poczytaj forum to sie dowiesz o typowych usterkach, zamulone silniki zapieczone turbiny, wystarczy ze króciec vacumpompy masz luźny i już auto nie trzyma parametrów/pglądałem kilka też pd i wiekszość ma kruciec na vacu luźny.../ do tego zapieczona turbina i kupujesz takiego tdi i to jeżdzi...jakoś no ale jest wmiare niezawodne i mało pali. U mnie jak robiłem chipa w alh w tune up to porzed chipem misiałem wstawić nowa gruszka turbiny , czyszczenie turbiny, zaklepany kruciec vacumpomy, przepływka tez nie pokazywała jak trzeba.. teraz policz koszty... po chipe wymieniłem sprzegło bo nie dawało już powoli rady.
Teraz mam auto zrbobione na tip top i chodzi jak zły,l wcześniej to był muł i tak jest zwiekszością tdi



kamil97
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: ndz maja 03, 2015 17:07
Lokalizacja: Zawoja

VW Golf IV 1.9TDi - do 8.500 zł

Post autor: kamil97 » ndz sie 23, 2015 19:06

Auto już zakupiłem można zamknąć.



Zablokowany

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości