Czy ma ktoś wycięty środkowy tłumik w TDI ?

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Ars
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 22:34
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Ars » ndz lip 30, 2006 16:21

aha hmmm mi nie bardzo idzie na rękę rozcinać puszkę. bardziej mi się zdaje że to wina tej rury. bo ona dziwnie pospawana jest to chyba wcześniejszy właściciel robił. a może ktoś się orientuje za ile mogę dostać odcienk układu wydechowego bez katalizatora bo to mam. taki co orginalnie jest zamontowany a mzoe byc nawet uzywany z bitego auta byle byl sprawnyy bo ja chcem zeby moj golfik ciczej pracowal a przez ta rure to drzyy i czuc dudnienie takei na tylnej kanapie


Mój VW ->>
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=775358#775358

BruceLee30
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 873
Rejestracja: pt lis 05, 2004 14:18
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: BruceLee30 » wt sie 01, 2006 10:08

Ars pisze:aha hmmm mi nie bardzo idzie na rękę rozcinać puszkę. bardziej mi się zdaje że to wina tej rury. bo ona dziwnie pospawana jest to chyba wcześniejszy właściciel robił. a może ktoś się orientuje za ile mogę dostać odcienk układu wydechowego bez katalizatora bo to mam. taki co orginalnie jest zamontowany a mzoe byc nawet uzywany z bitego auta byle byl sprawnyy bo ja chcem zeby moj golfik ciczej pracowal a przez ta rure to drzyy i czuc dudnienie takei na tylnej kanapie
podjedz do najblizszego tlumikarza zrobi ci bez problemu jak juz pisalem ci w innym poscie proponuje dostawic dodatkowy lacznik elastyczny



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 180 gości