VAG - kupię

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » wt lip 04, 2006 11:22

cowboy pisze:no jak to niewiele :P
jak kupisz, podepniesz i odpalisz vag-coma, to zobaczysz ze naprawde niewiele - samo skanowanie adresów sterowników trwa ze 40 minut, a w naszych autach znajduje ich tylko kilka sztuk :P


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cowboy » wt lip 04, 2006 12:47

Corvax pisze:jak kupisz
juz kupiłem...

mnie interesuje dynamiczne zczytanie sobie temp. w dolocie, ciśnienia turbiny itd..
Corvax pisze:samo skanowanie adresów sterowników trwa ze 40 minut
40 minut - miałem podpinanego VAG - to przecież jest moment...jeżeli chodzi np o wtryski (taka krzywa w granicach tolerancji - to chyba kąt wtrysku albo dawka)...po co mi adresy sterowników?



Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » wt lip 04, 2006 13:05

cowboy pisze:mnie interesuje dynamiczne zczytanie sobie temp. w dolocie, ciśnienia turbiny itd..
bez problemu - dodatkowo VAG-COM ma mozliwosc zrzucania logow - mozna to sobie potem zaciagnac do Exela, lub zrobic wizualizacja w puginie dostarczonym z VAG-COMem - bardzo fajna sprawa -prawie jak telemetria :)
cowboy pisze:40 minut - miałem podpinanego VAG - to przecież jest moment...jeżeli chodzi np o wtryski (taka krzywa w granicach tolerancji - to chyba kąt wtrysku albo dawka)...po co mi adresy sterowników?
Nam po nic, ale w nowych furach nawet hamulce odpowietrza sie VAGiem :P - zresztą zobaczysz ile VG-COM ma opcji - niestety 90% idzie po CANie, którego nie mamy :(


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości