problem auto przerywa

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

skater16
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 99
Rejestracja: czw maja 04, 2006 21:55
Lokalizacja: Ozorków <OzW>
Kontakt:

:(

Post autor: skater16 » ndz cze 18, 2006 11:37

wiec nie wiem podlaczylem pompe znajomego sprawna na 100 % bylo to samo wiec wlozylem swoja i dolaczylem do niej pompe od opla calibry 2,5 litra o wydajnosci okolo 120 litrow na godzine i dzialo sie to samo wiec napewno nie jest to pompa moga byc to jeszcze wtryski ale tego juz sam nie rozbiore i nie wyczyszcze wiec pozostaje mi odkladac kolejna kase na mechanika a tak orjentacyjnie wie ktos ile moze kosztowac takie czyszczenie wtryskiwaczy ?? jak dlugo to trwa

[ Dodano: 18 Cze 2006 11:41 ]
chce zapytac bo napewno wiecie jaki jest koszt czyszczenia wtryskow a takze koszt wymiany rozrzadu w mk3 2,0 gti dziekuje za kazda rade i slowa wsparcia

[ Dodano: 18 Cze 2006 11:55 ]
no powiedzcie cos dajcie jakis promyk nadziei bo zaczynam sie niepokoic :otepienie:

[ Dodano: 18 Cze 2006 22:24 ]
nikt nie wie co poradzic szkoda no nic w takim razie bede nadal wymienial i placil az sie odnajdzie przyczyna pozdowienia

[ Dodano: 18 Cze 2006 23:31 ]
a mozecie chociarz mi powiedziec jedna rzecz czy mozliwe ze zrabal mi sie komputer w aucie ?? jesli tak to ktory z nih pasowal by do mojego auta podam linki :
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=111057646
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=110261978
golf 3 2,0 gti rok produkci 1996

albo komputer albo wtryski lub tez rozrzad przeskoczyl i zab ale tego nikt nie wie wiec co obstawiacie jako pierwsze zeby wymienic ??

[ Dodano: 19 Cze 2006 09:12 ]
i co nikt juz nie ma pomyslu jak pomoc lub co doradzic ?????? :(

[ Dodano: 20 Cze 2006 09:05 ]
dzis bylem u mechanika ktory zajmuje sie tylko i wylacznie golfikami mam pytanie czy przyczyna moze byc zapowietrzona listwa wtryskow czy trzeba ja rozebrac by ja odpowietrzyc ??


gorylek

Awatar użytkownika
bilabong
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt kwie 28, 2009 16:04
Lokalizacja: bielsko-biala

Post autor: bilabong » wt kwie 28, 2009 22:11

CZESC CHLOPAKI JA MAM BARDZO PODOBNY PROBLEM TZN W MOJIM BORA VR6 NA 2 ,3,4, BIEGU AUTO PRZERYWA JAKBY BRAKOWALO PALIWA ALE TYLKO NA NISKICH OBROTACH OD 1200 DO2500 I TO NIE ZAWSZE!! POMOZCIE MI BO BYLEM U MECHANIKOW I WYMIENILEM SWIECE KABLE FILTRYI DALEJ TOSAMO ZOSTALA SPRAWDZONA KOMPRESJA WSZYSTKO JEST OK!!!!!JAK COS WIECIE TO POMOZCIE BO DRAZNI MNIE TAKAK JAZDA~!!!!
Ostatnio zmieniony wt kwie 28, 2009 22:13 przez bilabong, łącznie zmieniany 1 raz.


vr6

Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » wt kwie 28, 2009 22:16

Po pierwsze to już dość zaawansowany silnik ma chyba 4 sondy, bez diagnostyki komputerowej się nie obejdzie, po drugie nie pisz na forum z caps lockiem, po trzecie temat nowy załóż, dopisując literowy kod silnika bo nie jedna V6-ka była.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
bilabong
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: wt kwie 28, 2009 16:04
Lokalizacja: bielsko-biala

Post autor: bilabong » wt kwie 28, 2009 22:37

tylko jest jeszscze problem go nie moge sie polaczyc z komputerem i nie moge go sprawdzic nie mam pojecia co zrobic bylem juz u dwoch mechanikow i nic teraz jade do trzeciego i mowil mi przez telefon ze moze lancuch rorzadu przeskoczyl!!


vr6

lukaz23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt kwie 28, 2009 23:06
Lokalizacja: Kraków

Re: problem auto przerywa

Post autor: lukaz23 » wt kwie 28, 2009 23:14

[Witam:) Problem jaki u mnie wystepuje jest nastepujacy, podczas wchodzenia na obroty i dodawania gazu w pewnym momencie silnik jakby przytyka tzn. dostaje obroty i wszystko ale predkosc sie nie zwieksza tylko go szarpie, dzieje sie tak zarówno na benzynie i na gazie, panowie mozecie jakos pomoc?? dzieki


lukaz

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 408 gości