Stuki w lewym kole

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » ndz sty 23, 2005 17:26

Nera pisze:Witam everybody!!Mi stuka cos w przednim lewym kole,mechanik walil trzasl i nic , sprawdzil wszycho i nic nie wydumal,nie wiem o co chodzi(stuka na prostej i na zakretach tak samo)co to moze byc-sworzeń wymieniony-nie wiem o co chodzi-pomozcie!!
Dzaieki zza rady-pozdro!!Golf 3
ja bym sprawdzil polos i wenetrzny przegub poniewaz on moze jako jedyny stukac jednakowo niezaleznie od skrecenia kola, jesli bardziej stuka np po zdjeciu nogi z gazu to moglobybyc tez lozysko na walku zdawczym skrzyni biegow


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

edyy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob lip 05, 2008 13:07
Lokalizacja: polska

Post autor: edyy » ndz lip 06, 2008 15:16

witam wszystkich
u mnie stukało w przednim lewym kole na prostej (najlepiej było słychać na luzie), gdy lekko naciskałem na hamulec to przestawało potem jak puściłem to po kilku metrach znów zaczęło stukać (stukanie jest dziwne bo tak jak by nie zależało od prędkości, może w niewielkim stopniu) wczoraj ściągnąłem koło i okazało się że tarcza hamulcowa była lekko odkręcona (ta śrubka na krzyżak) dokręciłem wrzuciłem kółko i jest troszkę lepiej stuka tylko co jakiś czas ale to chyba nie od tego zależało

pomóżcie kochani boję się jeździć a chcę jechać gdzieś na wakacje

[ Dodano: 06 Lip 2008 15:19 ]
u mnie stukało w przednim lewym kole na prostej (najlepiej było słychać na luzie), gdy lekko naciskałem na hamulec to przestawało potem jak puściłem to po kilku metrach znów zaczęło stukać (stukanie jest dziwne bo tak jak by nie zależało od prędkości, może w niewielkim stopniu) wczoraj ściągnąłem koło i okazało się że tarcza hamulcowa była lekko odkręcona (ta śrubka na krzyżak) dokręciłem wrzuciłem kółko i jest troszkę lepiej stuka tylko co jakiś czas ale to chyba nie od tego zależało

pomóżcie kochani



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 453 gości