Planuje zakup radia :))

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Thor
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 151
Rejestracja: pt gru 17, 2004 14:57
Lokalizacja: Halemba

Post autor: Thor » czw kwie 27, 2006 12:19

Łuki muzyczna, skuteczna jaka tam moc. Jak juz wspomnialem wczesniej idziesz ze swoim radyjkiem do norauto na sciane, podpinasz na rozne glosniki, zmieniasz radyjka na danych glosnikach i juz wiesz ktory parametr jaki ma wplyw na Twoja zdolnosc slyszenia i czy wogole. Oczekiwania do barw tez sa rozne. A co do 4xilestam to faktycznie u mnie na JBL 4x40 gra mocniej niz 4x25. Jednak przy 80% odtwarzania przy moich 4x25 czuje ze dla mnie jest juz duzo za glosno. Stad nie widze potrzeby zmiany radia... ale gdybym mial dzis brac nowe, szukalbym z mocniejszym wyjsciem.

Uwaga dotyczaca tevionow medionow... nie polecam jesli nie masz mozliwosci ich sprawdzic. Srednio przecietnie co 2-3ci egzemplarz ma roznego typu wady. Pamietajmy ze tak na prawde sa to marki pod ktorymi inni producenci testuja swoje nowe rozwiazania. Czesto sa ta swiatowi liderzy, ale tego wiedziec nie bedziesz.

Jak trafisz na sprawny egzemplarz i go przetestujesz, bedziesz zadowolony.
Ja mialem takie trzy radyjka mediony/teviony do testowania... dwa mialy wady - plyt nie czytal, pokretlo dzialalo/nie dzialolo... trzeci dzialal bez zarzutu... no i tak dziala juz ponad 2lata. Wtedy dalem za niego 30% ceny radia markowego. Roznicy zadnej.
Ot ryzyko. Jak to w zyciu :)

Pozdrawiam
T.



Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » czw kwie 27, 2006 13:09

tylko że moc muzyczna to moc szczytowa, osiągnięta przy 14.4V itd itd
a radia w aucie nie zasilisz 14.4V bo zawsze masz straty i nie dostarczysz całego prądu z alternatora na radio :)
na allegro znajdziesz napewno coś, co Cie wpełni zadowoli



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości