zapala sie kontrolka oleju:(

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

dominik7
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 872
Rejestracja: wt lis 22, 2005 19:07
Lokalizacja: WGS//WP
Kontakt:

Post autor: dominik7 » sob maja 06, 2006 16:23

Na nasze warunki Cabrio...No coz jestem pragmatyczny...Choc w upaly napewno fajnie. :grin: :grin: :grin:


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRkioSjUFKyMHzqmuU0GfCiXEIgR5re3-DV5-g48EwFKSNS3s23AQ

Awatar użytkownika
speeds
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sob maja 06, 2006 19:06
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: speeds » sob maja 06, 2006 23:22

czasem sie zdarzy ze miska oleju jest lekko uderzona i przytyka smoka od pompy. obejrzyj miske czy nie jest gdzies lekko puknieta bo nowy olej na dlugo sprawy nie załatwi jesli jest tak jak mi sie wydaje. pozdrawiam


Wolfsgruppe.com

Awatar użytkownika
Łuki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1749
Rejestracja: pn gru 12, 2005 14:55
Lokalizacja: Pruszcz Gd.

Post autor: Łuki » ndz maja 07, 2006 09:15

speeds pisze:czasem sie zdarzy ze miska oleju jest lekko uderzona i przytyka smoka od pompy. obejrzyj miske czy nie jest gdzies lekko puknieta bo nowy olej na dlugo sprawy nie załatwi jesli jest tak jak mi sie wydaje. pozdrawiam
miska jest cała, sytuacja na chwile obecną ustała, więc temat olany (i tak troche było by dziwne że tylko powyżej 140km/h by był taki objaw że nie halo jest coś ze smokiem )

dominik7 pisze:nie obraz sie ale po co ci samochod jak robisz 2,5 tys. km na pol roku?Nie szkoda Ci go?
dominik7 pisze:Na nasze warunki Cabrio...No coz jestem pragmatyczny...Choc w upaly napewno fajnie. :grin: :grin: :grin:
zrobiłem 2.5k km, bo był rozłożony i stał, a skoro uważasz, że można nim jeździć tylko bez dachu...



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 110 gości