Które lampy lepiej kupić ?

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
slaww
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: sob gru 04, 2010 12:18
Lokalizacja: GdyniaCity

Które lampy lepiej kupić ?

Post autor: slaww » wt sty 10, 2012 01:26

Ale farmazony piszecie drugie sa lepsze.Wygladaja jak w alfie 159.


Dex P99r >Macrom 59.16[Dynaudio md100&Macrom Md.4] >Audison vr203 & Hifonics falcon >PPI 4200AM >Sony XES S-12

Awatar użytkownika
skaktus
Mirafioli
Mirafioli
Posty: 3125
Rejestracja: pt lis 30, 2007 21:38
Lokalizacja: Nysa

Re: Które lampy lepiej kupić ?

Post autor: skaktus » wt sty 10, 2012 10:29

slaww pisze:Ale farmazony piszecie drugie sa lepsze.Wygladaja jak w alfie 159.
Tylko że drugie to podróby projektorów od helli czy to tyca. Zero homologacji, nie wiadomo ile wytrzymają, więc po co przepłacać ? Widać też że parują to już w ogóle szkoda kasy.

Pierwsze natomiast sprzedawane są jako uszkodzone, więc tak naprawdę nie wiadomo co w nich siedzi. Do tego nie mają długich, więc też po co kupować lampy które nie są w pełni sprawne ?
Johnatan pisze: U mnie w mieścinie idą dowody za brak blend a za smokedy nie poszło
O jakich blendach piszesz ? Moje MK3 jeździło bez blend (tych koło kierunkowskazu) chyba z 5 lat i nikt nawet o nie nie zapytał a z kolei o przyciemniane reflektory odrazu...



red_devil25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1065
Rejestracja: wt paź 21, 2008 18:18
Lokalizacja: SRC

Re: Które lampy lepiej kupić ?

Post autor: red_devil25 » wt sty 10, 2012 13:27

To za jezdzenie bez tych blend przy kierunku to by kpina jakas byla .W poprzednim mk3 mialem klary kierunki i przyciemnione na czarno blendy bo mi tak pasowalo i nikt nawet o niczym nie mowil ,bo w innych autach np nie ma wogole seryjnie tego montowanego wiec to nie ma znaczenia.


Był Golf mk3 1.6 & 1.8...jest Passat B5FL 2.0AZM

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości