[mk3] zegary padły?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

rav0910
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 211
Rejestracja: śr sty 04, 2006 15:29
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: rav0910 » czw kwie 06, 2006 20:19

A to musze iśc sprawdzic do elektryka samochodowego czy poprostu ktos znający się na elektronice wystarczy? np w punkcie napraw telewizorów? ;)

[ Dodano: Czw Kwi 06, 2006 20:34 ]
majkel pisze:no to sprawdź zegary w innym aucie to chyba najprosciej
Może ktoś z Poznania lub okolic ma wolna chwilkę aby sprawdzić w innym aucie moje zegary? Lub jego zegary w moim?

[ Dodano: Pią Kwi 07, 2006 21:51 ]
I juz po problemie ;)))). Okazalo się, że poprosty jakaś wtyczka nie miała swojego gniazdka obok skrzynki z bezpiecznikami. doszedłem do teko po tym jak pojechałem do Pana rol6 z skórzewa z mysla o kupnie nowego licznika, dzięki jego uprzejmości w garazu sprawdzilismy jego sprawny licznik u mnie w goferku i ku mojemu zdziwieniu jego licznik mial takie same obiawy. wkurzyłem sie troszke i pojechalem do domu, lecz na parkingu nie wytrzymałem i wyjałem skrzynkę z bezpiecznikami, tam zauważyłem że wisi sobie kabelek zakonczony pojedyńczą wtyczką a troche z boku znajduje sie kabelek zakonczony gniazdkiem, poszperałem i zaden z nich nie dochodził do wiązki od licznika. Zaryzykowalem i zpiąłem je razem... przekrecam zaplon i... WSZYSTKO DZIAŁA JAK POWINNO!!!!!!!!! Tak wiec nim zabierzecie się za kosztowny wyjazd do mechanika to lepiej sami sprawdzcie dokładnie czy może jest jakas banalna przyczyna jakiejs usterki, pewnie nie jeden elektryk zawołałby ze 100 za taką naprawę, bo nawet bym niewiedzial co było i móglby mi wcisnąć niezły kit!!!! Pozdrawiam i jeszcze raz podziękowania dla Pana rol6


Golfik sprzedany pierwszemu klientowi :) Czyżby za niska cena?

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 487 gości