Stuki, piszczenia w okolicach sprężarki klimy, alternatora

Tutaj piszemy o problemach związanych z mechaniką

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Vii
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 978
Rejestracja: śr paź 21, 2009 13:54
Lokalizacja: Kalisz

Stuki, piszczenia w okolicach sprężarki klimy, alternatora

Post autor: Vii » wt sie 02, 2011 15:34

romanek11 pisze:Fajnego masz mechanika ze naprawia takie usterki za 20zł :-) zanim postawiłem auto pojeżdziłem po innych warsztatach i nikt ponizej 400zł nie chciał sie tego podjąc, wiec Ciebie zrobili chyba jak małe dziecko bo z tego co pamiętam samo łożysko kosztuje duuużo wiecej jak 20zł faktem jest że zapłaciłem sporo bo częsci były z "górnej półki" i warsztat nie należał do najtańszych ale wiem ze nie mam żadnej lipy bo za 20zł można ewentualnie "kapcia"(koło) naprawić
Ojjj sie mylisz, ze tylko kapcia. Ten znajomy ostatnio ojcu wymieniał przegub za 10 zł, mozna? mozna! Nie kazdy mechanik to dziad który za 15 minut roboty wezmie 50 zł i tym bardziej od znajomego! 20 zł to był koszt roboty, a nie koszt roboty plus łożysko. Łozysko miałem swoje które kupiłem sobie wcześniej i płaciłem za nie chyba 60 pare złotych. Gdybym przy tym nabijał klime to rzeczywiscie koszt łączny byłby koło 300 zł.. A tak - łożysko swoje, klima nie nabijana wiec koszt roboty = 20 zł + swoje łożysko. Dziekuje.



Awatar użytkownika
Michu999
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2798
Rejestracja: czw cze 23, 2011 15:52
Lokalizacja: Frysztak

Stuki, piszczenia w okolicach sprężarki klimy, alternatora

Post autor: Michu999 » wt sie 02, 2011 15:48

Dobra nie kłócić się tu ile płaciliście :jezor:

Jakie jest to łożysko, któreś z tych z tej aukcji? http://moto.allegro.pl/lozysko-sprezark ... 08474.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Moje Mk4 VR5 .:R23 & 25TH Mix:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=558583" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mechanika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 52 gości