Trzęsie autem po włączeniu climatronica

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

wiewioreqezg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: sob maja 23, 2009 00:07
Lokalizacja: zgierz

Post autor: wiewioreqezg » sob mar 20, 2010 18:36

hmm no bo jak włącze klime to kręca mi się obydwa wiatraki bardzo szybko az czuc podmuch stamtad.... i na tym małym niewidac że krzywo się kręci tylko dokładnie to widać jak są wyłączone i ręką zakręce nim to widać że krzywo jest....

[ Dodano: 20 Mar 2010 17:40 ]
No własnie i to jest dobijące że wspominałęm mechankowi o tych wibracjach no ale oni zrobili tylko sprężarke,,,, i wydaję mi się że nieuznają tego jako reklamacje bo nic przy tym nie majstrowali tylko robili przy sprężarce którą rzeczywiście naprawili :/ kolejny wydatek :/



piewcewka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: pt sty 26, 2007 11:07
Lokalizacja: Tomaszów

Post autor: piewcewka » sob mar 20, 2010 18:40

U mnie też trzęsło, bo wentylatory załączały sie od razu na drugi bieg.
Sprawdź bezpiecznik na akumultorze.



wiewioreqezg
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 285
Rejestracja: sob maja 23, 2009 00:07
Lokalizacja: zgierz

Post autor: wiewioreqezg » sob mar 20, 2010 18:48

bezpiecznik??? zobaczyć czy przepalony tak??? to przez bezpiecznik może tak sie knocic???

[ Dodano: 21 Mar 2010 03:04 ]
Aha i jescze jedno czy wiatraki obydwa muszą się włączyć jak włączę klime nawet na zimnym silniku???? bo u mnie tak jest że zaraz po odpaleniu i włączeniu klimy kręcą mi się obydwa... A i jescze pytanie z innej beczki żeby forum nie zaśmiecać czy wentylatory załączą mi się jak wkażnik temp pokazuje mi tak 85-90 stopni???

[ Dodano: 21 Mar 2010 03:05 ]
Noi niewiem jak to sprawdzić na który bieg załączaja mi się te wiatraki

[ Dodano: 21 Mar 2010 03:18 ]
Wiatrak jednak kręcą mi się bardzo szybko



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 402 gości