Swiecenie kontrolki ESP

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

drozdzuu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: pt mar 12, 2010 22:59
Lokalizacja: Sz-n

Post autor: drozdzuu » sob mar 13, 2010 15:29

Objawy powinny być takie: jak naciśniesz hamulec to nie powinny sie zapalić światła stop i powinna się zaświecić kontrolka ESP którą można wyłączyć tylko zapłonem. u mnie nie było to za każdym razem kiedy nacisnąłem hamulec. skończyło sie tą wymiana czujnika świateł stop i po problemie. Jednak to jest dosyć poważna sprawa bo jak będziesz jechał i zahamujesz a światła się nie zapalą to ktoś może Ci w kufer wjechać. z tego co pamiętam to czujnik mnie kosztował chyba 80 zł w ASO.

Pozdro

P.S. I któregoś razu jak nacisnąłem hamulec zapaliła się kontrolka ESP a żeby było tego mało kontrolka świec żarowych zaczęła migać dopóki nie wyłączyłem zapłonu. Ale jak już pisałem to po wymianie czujnika świateł stop problem się skończył
Ostatnio zmieniony sob mar 13, 2010 15:32 przez drozdzuu, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
hyper74
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 611
Rejestracja: sob kwie 02, 2005 21:51
Lokalizacja: Bukowiec

Post autor: hyper74 » ndz mar 14, 2010 10:52

marko22 pisze:Przy walniętym czujniku stopu lub wadliwych żarówek czy świec to raczej świeci się kontrolka EPC nie ESP.

A EPC to nie jest czujnik elektronicznego pedału gazu.... co ma gaz do hamulca.... chyba że nie masz ESP to zapala ci się EPS.... ale to bez sensu bo zapaliły by się świece żarowe....chyba że nie masz TURBOKLEKOTA tylko benziiinke.... wtedy nie masz świeczek żarowych...


...Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać...

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 200 gości