golf 4 woda w bagażniku

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Mariusz Hajduk
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: ndz wrz 06, 2009 20:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Mariusz Hajduk » wt wrz 08, 2009 16:49

Posłuchajcie ja w czwórce mam podobny problem...leje mi się do bagażnika , ale przez te plastikowe kratki co są przy zderzaku nawet jedna lata jak by miała więcej luzu Chyba trzeba będzie zderzak zdejmować. Auto nie było dotknięte ale co mogło być przyczyną tego ze te kratki przepuszczają wodę...? wybrać się do mechanika czy blacharza lakiernika ?

[ Dodano: 08 Wrz 2009 16:53 ]
podajcie jakiś adres do dobrego serwisu ,który zajął by się tą sprawą ....pozdrawiam


Mariusz

kamilo22
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 137
Rejestracja: sob cze 27, 2009 21:46
Lokalizacja: bb

Post autor: kamilo22 » sob paź 10, 2009 13:05

i temat znów powrócił zaczeło intensywnie padać i patrze znów troche wody w bagażniku ale co najlepsze siedziałem w bagażniku i obserwowałem woda nie cieknie z lamp (od kierowcy ) tylko ta woda spływa gdzieś między blachami od góry dodam że antena jest zrobiona tzn silkonem zrobiłem plus dałem kiedys podkładki gumowe wiec tam jest sucho tu gdzie są otwory łaczeniowe tylna klapa -auto tez objechałem silkonem ma ktoś jakieś pomysły skąd ta woda ??
Ostatnio zmieniony sob paź 10, 2009 13:05 przez kamilo22, łącznie zmieniany 1 raz.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 338 gości