MK2 Drobne usterki

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
daaroo
Forum Master
Forum Master
Posty: 1784
Rejestracja: ndz paź 24, 2004 01:33
Lokalizacja: Skarzysko/Krakow
Kontakt:

Post autor: daaroo » czw wrz 29, 2005 23:56

jak nie masz miernika to dotykaj koncowka przewodu do jezyka, jak poczujesz mrowienie to napiecie dochodzi :helm:



dukem
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 30, 2004 14:46

Post autor: dukem » pt wrz 30, 2005 00:30

I to sie nazywa fachowa porada...podobno kiedys w jakim stechnikum elektrycznym faze uczyli sprawdzac w gnizdku wtykajac tam grafit z olowka...ale ja nie radze takich sztuczek...i zdecydowanie lepiej (nie mowiac o tym ze problem zostal rozwiazany) wydac 20zl na miernik z supermarketu...dokladny nie bedzie ale przejscie lub jego brak pokaze...



Awatar użytkownika
yaroz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 14:10
Lokalizacja: SZO
Kontakt:

Post autor: yaroz » pt wrz 30, 2005 01:41

Ja bym proponowal jeszcze raz popatrzec na kable z lewej strony od klapy.Mialem to samo z pswietleniem tablicy.Za pierwszym razem jak spojrzalem na kabelki to nie zauwazylem tam usterki ale nie dawalo mi to spokoju i obejrzalem jeszcze raz dokladnie i 2 kabelki byly przerwane.Przedluzylem kabelki poprzez dolutowanie kawalka kabelka i oswietlenie tablicy dziala.O ile pamietam za oswietlenia tablicy odpowaiada szary kabelek z zielonym paskiem.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 385 gości