halogeny w zderzaku - jak podłaczyć ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
sHpAaKu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 667
Rejestracja: wt lis 14, 2006 14:27
Lokalizacja: TOS

Post autor: sHpAaKu » śr mar 04, 2009 15:31

Nie traktuj tego osobiście rydzu, nie taki był zamiar - rozmawiamy o halogenach. Rozumiem brak argumentów.


Obrazek 171KM / 380Nm

Obrazek

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » śr mar 04, 2009 15:40

sHpAaKu, nie brak argumentów, widzę po prostu ze nie docierają do ciebie argumenty innych poparte solidnymi dowodami. Swoje przekonanie oparłeś na wiedzy częściowej i wybiórczej i nie dopuszczasz do siebie możliwości zaistnienia innych okoliczności. Wybacz, ale nie widzę tutaj podstaw do dyskusji, ponieważ pomimo przytoczenia konkretnych przepisów jako poparcia mojej wypowiedzi ty nadal uparcie twierdzisz że tylko twoja opcja jest prawdziwa.

Zrozum więc proszę, że to co napisałes jest prawdą tylko w części, warunków kiedy należy wyłączyć przednie przeciwmgielne nie ma, natomiast są warunki określające kiedy można ich używać i to ustawodawcy wystarcza. Czy w każdej "instrukcji" musi być napisane kiedy włączyć a kiedy wyłączyć? Czy nie wystarczy wpisać warunków kiedy można używać?



Awatar użytkownika
sHpAaKu
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 667
Rejestracja: wt lis 14, 2006 14:27
Lokalizacja: TOS

Post autor: sHpAaKu » śr mar 04, 2009 15:55

Dobra, niech będzie i tak. Nie będę wkurzał Moda. A tak poważnie to przepraszam za ton wypowiedzi. Mam nadzieje że jest ok. Nadal uważam że te dwa artykuły 30 i 51 nie mówią kiedy mam wyłączyć halogeny.
rydzu pisze:Czy w każdej "instrukcji" musi być napisane kiedy włączyć a kiedy wyłączyć?
Może i tak, ale ustawodawca odniósł się do tylnich świateł jasno kiedy TAK a kiedy NIE.
rydzu pisze: Czy nie wystarczy wpisać warunków kiedy można używać?
W takim wypadku ludzie jeździliby na ciągle włączonych awaryjnych na przykład. Poninni pisać żęby uniknąć takich dwuznacznych przypadków.

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony śr mar 04, 2009 15:55 przez sHpAaKu, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek 171KM / 380Nm

Obrazek

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » śr mar 04, 2009 16:00

sHpAaKu pisze:jeździliby na ciągle włączonych awaryjnych na przykład
Dla użytkowania świateł awaryjnych też są jasno podane warunki. W tym wypadku chyba nie ma wątpliwości.
sHpAaKu pisze: ustawodawca odniósł się do tylnich świateł jasno kiedy TAK a kiedy NIE.
Nie wymusza to na ustawodawcy stosowania tego samego schematu dla pozostałych świateł.
sHpAaKu pisze:Nie będę wkurzał Moda
Akurat zajmowane na forum stanowisko nie ma nic do rzeczy.Tak a nie innaczej odebrałem twój ton i dlatego to napisałem. Personalnie nic tez do ciebie nie mam a wręcz przeciwnie. Konstruktywne dyskusje są ważne na forum. :bigok:



Awatar użytkownika
Kri$
Forum Master
Forum Master
Posty: 1112
Rejestracja: śr paź 31, 2007 15:00
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Kri$ » ndz kwie 18, 2010 21:46

Jakie wymiary maja sruby ktorymi przykrecam halogeny do zderzaka? :)


Obrazek
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 491 gości