[MK3] jakie sportowe zawieszenie wybrac ??

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
DaroS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 406
Rejestracja: sob gru 04, 2004 10:42
Lokalizacja: Wodzislaw
Kontakt:

Post autor: DaroS » ndz mar 16, 2008 09:59

FK sobie odpusc. Znajomym z klubu nowki padly po roku uzytkowania.


Golf 2 1.6D - sama frajda, Golf 1.8GL AAM - niezawodny
Passat B5 1.9 AHH 0.216 GT1749V/VA ECU 012AH
Corrado G60+ 205Ps 267Nm
A4 B6 1.9 TDi Avant Quattro x2
A8 D3 4.2 TDi BVN Quattro

Awatar użytkownika
covacsxxx
Forum Master
Forum Master
Posty: 1096
Rejestracja: ndz mar 19, 2006 10:17
Lokalizacja: Sokółka/Białystok
Kontakt:

Post autor: covacsxxx » ndz mar 16, 2008 17:10

skuchol pisze:jakie zawieszenie wybrac?? aby bylo dobre a zarazem niezbyt drogie?? np do 1tys...moze byc uzywka..
tak jak koledzy radza...jak chcesz miec mega glebe to kup gwint, jesli natomiast chcesz go deliktanie obnizyc to wstaw sobie dobry kit. do 1000 juz kupisz dosc dobry.Co do uzywek z gwintow to polecam odbior osobisty..bo wysylkowa wkopiesz sie i mozesz zaplacic grube $$$ a gwint caly do regeneracji...wiec przed tym przestrzegam...na stacji kontroli pojzdow tez jst problem ze sprawdzeniem efektywnosci gwintu


[img]http://img387.imageshack.us/img387/3857/covacsxxxmp9.png[/img]

PiJey88
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 81
Rejestracja: wt lut 06, 2007 11:18
Lokalizacja: Truskaw/Warszawa
Kontakt:

Post autor: PiJey88 » śr paź 29, 2008 22:19

szukałem troche na forum ale nie znalazłem nic konkretnego, szukam zawieszenia, ale innego niż wszyscy, bo chce jak najbardziej miękkie, ale zeby obnizało

napewno będzie to jakiś kit 40/35 lub 40/40, jeździłem już na springach SPARCO 60/60 na seryjnych amorach i strasznie biło po kielichach... :grrr:

dlatego teraz chce całego kita, nie chce ryzykować na samych springach bo boje sie ze znowu będzie waliło

interesuje mnie kit do około 700 zł, czyli coś typu MTS lub GT Cupline i pokrewne

czy wie ktoś który z nich będzie najbardziej miękki? wiem ze nic nie będzie jak seria i sztywno być musi :helm: ale nie mam asfaltu pod sam garaz

a drugie pytanie to czy ceny w zimę będą mniejsze niz na wiosne? bo mam zamiar kupić na wiosne, wiem ze kilka osob ma dojscia do sklepów i moze da dobrą propozycje :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości