Czy warto wymieniać zardzewiały błotnik na nowy??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
daniel2505
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 291
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 18:39
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: daniel2505 » wt sty 08, 2008 15:30

damcio151 pisze:a to dlaczego ja mam z allegro i jest super ... dobrze spasowany i blacha nie jest wcale cienka
No właśnie ja mam zupełnie inne doświadczenia. Błotnik wytłoczony był zupełnie źle. Jesli udało ci się dostac to OK. Dobra podróbka to zawsze to oszczędność z tym ze lakiernik który mi malował podróbkę powiedział ze jeśli juz je montować to zawsze i bezwzględnie trzeba zrywać z nich podkład i położyc po swojemu.

[ Dodano: 08 Sty 2008 14:32 ]
mlody87 pisze:Co do orginalnego zeby znaleźdzc nie pordzewiały i jeszcze w kolorze to....... marzenie
Popieram. Nawet jeśli kolor jest taki sam to zazwyczaj po latach odcienie się mocno róznia. Nie ma co liczyć na tak dalece idące oszczędności zwłaszcza w mniej popularnych wersjach koorystycznych


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=123919/]Mój zielony VARIANT[/url]

Finger86
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 122
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 11:23
Lokalizacja: Radom

Post autor: Finger86 » wt sty 08, 2008 18:46

no u mnie w takim kolorze dostac to bedzie graniczyc z cudem, lakier jest nie spotykany, jest to metalik w kolorze ciemnej sliwki, w nocy czarny w dzien sliwka a pod slonce fiolecik ciemny. w bagazniku jeszcze nie mam naklejki znamionowej i ciezko jest dostac ten kolor.
Bede uwazal przy zakupie na te zamienniki. Dzieki za instrukcje co i jak ;)



qtek381
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 22:56
Lokalizacja: Juszczyn
Kontakt:

Post autor: qtek381 » pn kwie 19, 2010 18:54

Witam jestem nowy na forum i nie wiem czy w dobrym miejscu pisze... od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem mk4 lecz w mam problem z lewym błotnikiem poprzedni własciciel przydarł go i nieudolnie naprawił teraz na kancie zrobiła mi sie dziura i ostro rdza go chwyciła pozatym jest lekko wgnieciony. I teraz mam do was pytanie czy mam ratowac to przez wspawanie elementu i szpachlowanie czy kupic zamiennik (tu podobno sa problemy bo słabo one pasuja) czy kupic orginalny uzywany ??? z góry dziekuje za odpowiedz. :)


Qtek381 MK4 1.9 TDI 90KM

Awatar użytkownika
denu
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: wt lip 03, 2007 12:08
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: denu » pn kwie 19, 2010 20:10

mi lakiernik doradził kupić zamiennik błotnika, bo jednak oryginał i tak będzie miał 20 lat i nie wiadomo kiedy rdza wyjdzie znowu, więc kupiłem na allegro i już czeka na lakierowanie. na razie ciężko powiedzieć czy będzie pasował czy nie, ale blacha jest chyba cieńsza niż w oryginale. jak pomaluje to dam znać czy odstaje...


Obrazek
mk3: Obrazek a3: Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] i 209 gości