Zmiana pompy oleju

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Kaczor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 493
Rejestracja: śr paź 12, 2005 23:11
Lokalizacja: Uć ...
Kontakt:

Post autor: Kaczor » pn wrz 24, 2007 01:48

vagin5 pisze:
Przyszedłeś , bzdur powypisywałeś , w dodatku z błędami ...

Daruj sobie , ok ?
W kwestii formalnej - nowa pompa oleju do VW kosztuje od 180 do 220 zl - kochaj dalej swoje żaby , ale nie tut
Przerzuciłem się na japończyki, do renówki pompa kosztuje około 1400 zł a tak btw. Poszanowanie forumowiczów Ci chyba obce!.. Pozdrawiam
znam Twoje zachowanie nie od dziś , więc nie wiem czemu czujesz się urażony , "forumowiczu"


Kleić , Taśmić , Trytytkować ...

vagin5

Post autor: vagin5 » pn wrz 24, 2007 02:40

znam Twoje zachowanie nie od dziś , więc nie wiem czemu czujesz się urażony , "forumowiczu"
temat tyczy się pompy oleju jeśli pamiętam... nie mnie i mojego zachowania... szatanek, zmierz wpierw ciśnienie oleju wtedy można pomyśleć czy to przelew na pompie czy coś innego, klepanie hydrosów może powodować ich wypracowanie lub jakiś dziwaczny olej .



szatanek
Forum Master
Forum Master
Posty: 1028
Rejestracja: czw sty 18, 2007 16:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: szatanek » pn wrz 24, 2007 12:22

Pewnie ze pompy nie wymienie zanim nie zmierze oleju, ale nie pisz ze pompy olejowe produkuje tylko producent i jest do nabycia tylko w serwisie. Są zamienniki bardzo dobrej jakości (jak orginały) i tak jak pisze Kaczor nie zbyt dorgie np. Febi.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości