Drobny wyciek oleju i płynu chłodniczego.

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bodzioski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw cze 07, 2007 14:08
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Post autor: bodzioski » sob lip 21, 2007 22:27

Brak brzęczka w sumie nie doskwiera mi, poprostu trzeba pamiętać o magicznym pokrętełku z lewej strony. Fakt w FELCI był i nawet była kontrolka od krótkich świateł i z tąd to przyzwyczajenie ( przed tem miałem felicję 1.3 benzyne- chlała jak smok). Teraz trochę mnie :zakrecony: szyberek ;bo jak jest to niech działa, no nie.? Tak że dzięx za podpowiedź co do brzęczka- nerx. Myśle że ja też będę mógł w czymś pomódz :bigok:



Seba-golf2GTD

Post autor: Seba-golf2GTD » sob lip 21, 2007 22:33

Spoko, a co do tej twojej byłej felicii to muj dziadek :hmm: ma felicje 1.3 mpi i raczej dużo mu niepali a on dosyć podciąga silnik na wysokie obroty i troszke więcej zawsze papnie ale ogólnie Mu mało pali...



Awatar użytkownika
bodzioski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw cze 07, 2007 14:08
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Post autor: bodzioski » ndz lip 22, 2007 14:35

No ta moja to była 1.3 LXi, słabsza od mpi- no i ciągneła olej :partyman: (paliła do 8 l na 100 km benzyny a oleju tak 1,5-2 na 10.000 km). kończmy o skódkach. Gdy bym miał jakiś garaż to sprubowałbym coś zrobić z tym szybrem , bo u nas sie rozpadało i tak pod chmurką to nie za bardzo... Jak by co to zrobie te fotki i kopsne na forum- NERA :helm:



Seba-golf2GTD

Post autor: Seba-golf2GTD » ndz lip 22, 2007 14:42

Spko :grin:



Awatar użytkownika
bodzioski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw cze 07, 2007 14:08
Lokalizacja: Tczew
Kontakt:

Post autor: bodzioski » pn lip 23, 2007 21:16

Siema. Udało mi się naprawić ten nieszczesny szyberek, oś od zapadki była troszeczkę zwichrowana (szczegół nr 1) . Minimalnie była podgięta ku górze o ok.1mm , tak że "dziobek" zapadki ( A ) chaczył o "nosek" (B) który jes nieruchomy.Narzędzia : klucz typu torx (gwiazdka 6-cio ramienna) rozmiar 25 do odkręcenia szyby i kombineki , no i szczęście aby nic nie pękło. Także wielkie dzięx za podpowiedź ,pozdrawiam -NERX :helm: A jeszcze jedno, fotkę wykonałem po naprawie i na zdjęciu jest wszystko oki .[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c84 ... e71a2.html]Obrazek[/URL
WIELKIE POZDROOO :bigok:



habahaba82
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz sie 14, 2011 18:49

Drobny wyciek oleju i płynu chłodniczego.

Post autor: habahaba82 » śr lis 02, 2011 20:31

Obrazek

Czy to objaw wciskania mu troche???? Bo owszem wciskam mu az milo:]
Wymienilem mu te zaciski ostatnio, ale i tak sie poci. Nie wiem skad to leci, tak na serio???



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 11 gości