problem z golfem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

glasse

problem z golfem

Post autor: glasse » pn kwie 04, 2005 12:53

Witam mam problem z moim golfem II 1.3 gaznik jak na taki maly silnik powinien spalic benzyny na 100km okolo 8 litrow w miescie jak sie niemyle a moj potrafi spalic 11 litrow benzynki przy spokojnej jezdzie. Przed regeneracja gaznika tak samo palil moze mechanik spapral robote lub ma cos innego wine prosze o pomoc
P.S to jest niemozliwe by tak duzo palil ten golfik dodaje ze golfik jest sciagniety z niemiec i silnik jest troche wzmocniony przez niemcow
Pozdrawiam
glasse!!



Awatar użytkownika
baklazan
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: sob gru 25, 2004 02:17
Lokalizacja: jaworzno
Kontakt:

Post autor: baklazan » pn kwie 04, 2005 13:08

w ruchu miejskim one potrafia tyle spalic ... zwlaszcza zima na rozruchu to 12 potrafia wesssac


kto szybko jedzie tego wolno niosa

glasse

Post autor: glasse » pn kwie 04, 2005 13:17

bez przesady teraz nie bylo takich przymrozkow tez myslalem bo zima teraz go sprawdzilem jeszcze raz i to samo A w trasie tez potrafi ladnie spalic okolo 9



Peterus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 02:25
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

Post autor: Peterus » pn kwie 04, 2005 21:31

Hmm no jak masz troszke wzmocniony silnik przez niemcow to masz wzrost z tego co mowisz od 1 co 2 litrow wiecej zpalania..przy wzmocnionym silniku trosze nawet nie widze tutaj nic nadzwyczajnego chyba?:)Ale sprawdz polozenie rozrzadu albo nie wiem lambde?Mi sie wydaje ze masz wszystko ok ale mozesz sprawdzic nic nie zaszkodzi,pozdrawiam



glasse

Post autor: glasse » pn kwie 04, 2005 23:35

Ok dzieki zobacze cos z tym dzieki za odpowiedz



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 460 gości