Skrzynia V do MK2

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

schocker

Skrzynia V do MK2

Post autor: schocker » sob kwie 02, 2005 08:40

Mam pytanie czy Mk2 GTI wychodziły z napędem na 4 koła bo posiadam skrzynie PODOBNO od takiego modelu. Niczym ona w zasadzie nie różni się od normalnej V z MK2 Jak ktoś coś wie to prosze o odpowiedz



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Re: Skrzynia V do MK2

Post autor: Borys » sob kwie 02, 2005 10:11

schocker pisze:Mam pytanie czy Mk2 GTI wychodziły z napędem na 4 koła bo posiadam skrzynie PODOBNO od takiego modelu. Niczym ona w zasadzie nie różni się od normalnej V z MK2 Jak ktoś coś wie to prosze o odpowiedz
GTI to tylko G60 syncro skrzyna na linki i rallye.

zwykłe syncro nie miało oznaczeń GTI pomimo tego ze motor był na wielopunktywym wtrysku mai 98KM oznaczenie 1P.

ale nie była to wersja GTI


www.vrservice.pl

schocker

Skrzynia V do MK2

Post autor: schocker » sob kwie 02, 2005 17:01

sory ale nadal nic nie rozumiem. Czy jest jakaś różnica miedzy 5 od GTI a zwykłym Mk2. Czy wychodziły takie golfy z napędem na 4 koła czy to tylko bajka. POZDRo



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Re: Skrzynia V do MK2

Post autor: Borys » sob kwie 02, 2005 17:18

schocker pisze:sory ale nadal nic nie rozumiem. Czy jest jakaś różnica miedzy 5 od GTI a zwykłym Mk2. Czy wychodziły takie golfy z napędem na 4 koła czy to tylko bajka. POZDRo
napisałęs ze masz chyba skrzynie od GTI syncro, wiec ci odpisałem ze GTI w syncro były tylko w wersji G60, ale skrzynia biegów była tam na linki,

nie ma natomiast róznicy miedzy skrzynia biegów z GTI 8v a skrzyniami w zwykłym MKII, no moze poza róznica w srednicy flansz przegubów.

natomiast skrzynie biegów w 16V miały grubszy wałek sprzęgłowy i nie podchodzą pod zwykłe sprzęgło od 8v,


i o jakie golfy z napedem na 4 koła ci chodzi bo widze ze cos gdzies usłyszałes ale sam nie wiesz co chesz wiedziec.

konkretnie od poczatku i powoli.

:otepienie:


www.vrservice.pl

schocker

Post autor: schocker » sob kwie 02, 2005 18:57

Dobrze zauważyłeś bo nie mam pojecia o co chodzi. nabyłem tą skrzynie a koleś który mi ja sprzedał powiedział że jest ona od golfa 2 ale z napędem na cztery koła. I teraz nie wiem czy takie wychodziły jak tak to jak można sprawdzić czy jest to skrzynia od normalnej 2 czy z napędem na 4. Moge tylko dodać żę brakuje flanszy od strony sprzęgła tej co się przykęca pólośke. nie wiem czy to celowe czy może ktoś to zdemontował bo ją rozbierał. Chociaż nie widać śladów rozbiórki. Jakbyś mogł podać jak to sprawdzić to wielkie dzieki bo już mnie szlak trafia. A może wieczorem bede miał zdjęcia tej skrzyni to je podeśle



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » sob kwie 02, 2005 23:36

schocker pisze:Dobrze zauważyłeś bo nie mam pojecia o co chodzi. nabyłem tą skrzynie a koleś który mi ja sprzedał powiedział że jest ona od golfa 2 ale z napędem na cztery koła. I teraz nie wiem czy takie wychodziły jak tak to jak można sprawdzić czy jest to skrzynia od normalnej 2 czy z napędem na 4. Moge tylko dodać żę brakuje flanszy od strony sprzęgła tej co się przykęca pólośke. nie wiem czy to celowe czy może ktoś to zdemontował bo ją rozbierał. Chociaż nie widać śladów rozbiórki. Jakbyś mogł podać jak to sprawdzić to wielkie dzieki bo już mnie szlak trafia. A może wieczorem bede miał zdjęcia tej skrzyni to je podeśle
o i bardzo dobrze, podeslij foty na borys@biaman.pl i oznaczenie skrzyni biegów 3 literki i chyba 5-6cyferek,

a czy jest na 4x4 czy tylko na ośkę to łatwo poznac, 4x4 powinno miec wyjscie na wał,
a skoro nie ma jednej flanszy to mechanizm mógł byc odkrecony

ile kcesz za ta skrzynke? :hmm:


www.vrservice.pl

schocker

Post autor: schocker » ndz kwie 03, 2005 07:17

Podeśle ci fotki dzisiaj w południe. A ile jesteś gotów dać za nią :hmm:



Awatar użytkownika
zirael
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz lut 13, 2005 22:03
Lokalizacja: Praszka/opolskie
Kontakt:

Post autor: zirael » ndz kwie 03, 2005 21:12

schocker pisze:Dobrze zauważyłeś bo nie mam pojecia o co chodzi. nabyłem tą skrzynie a koleś który mi ja sprzedał powiedział .... Moge tylko dodać żę brakuje flanszy od strony sprzęgła tej co się przykęca pólośke.
A jakis namiar an tego kolesia mozna dostac? Bo ja wlasnie potrzebuje tej czesci, ktora od twojej skrzyni jest odkrecona.
Pozdrawiam


Pawel
VW Golf mk2 Country
www.zirael.paralotnie.pl

schocker

Post autor: schocker » ndz kwie 03, 2005 22:14

przykro mi jest tylko skrzynka a co stało się z resztą to nie mam pojęciabo jak by była to sprzedałbym komplecik



schocker

Post autor: schocker » pt kwie 08, 2005 18:05

w sprawie tej skrzynki. do warszawy jade w niedziele bede tam około 8 nie mam pojecia jak długo. biore skrzynie ze sobą chyba że pan się rozmyślił to prosze o kontakt bo nieche mi się jej tachać. Masz muj numer to daj znać w niedziele a wcześniej wyslij mi email czy nadal aktualne



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 328 gości