Problem z odpalaniem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Morales88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wt paź 24, 2006 15:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Problem z odpalaniem

Post autor: Morales88 » pn mar 05, 2007 14:29

Witam mam problem jak jest zimno samochod trzeba kilka razy krecic czesto dodac gazu zeby odpalil ... jak jest cieplo problem praktycznie znika .. gadalem z kumplem i mowil mi ze moze byc duzo przyczyn ale nie mam poprostu tyle kasy zeby powymieniac wszystkie czesci ktore on mi podal jako te ktore moga byc przyczyna .. nie wiecie co to moze byc najczesciej ?? albo moze ktos mial taki problem ??

[ Dodano: 05 Mar 2007 13:31 ]
probowalem wrzucic to w technicznych ale pisze mi ze nie okreslono prfiksu lub podprefiksu.. nie mam pjecia o co chodzi wiec wrzucilem tu
Ostatnio zmieniony pn mar 05, 2007 19:14 przez Morales88, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Atomic10
Forum Master
Forum Master
Posty: 1639
Rejestracja: wt sie 02, 2005 20:05
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Atomic10 » pn mar 05, 2007 16:57

Przyczyn moze byc wiele od cewki wysokeigo napiecia porzez czujnik temperatury. Wartos prawdzic te zeczy samemu lub u mechanika. Ciezko cos powiedziec moze pompa paliwa nie domaga. Trzeba sprawdzić kazda z rzeczy a dopiero poxniej wymieniac.

Pozdrawiam


[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fc27abf292da2d6e][img]http://images27.fotosik.pl/126/fc27abf292da2d6em.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
Triceq
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 124
Rejestracja: sob paź 29, 2005 16:25
Lokalizacja: Ostrołęka/Wawa

Post autor: Triceq » pn mar 05, 2007 17:41

Miałem to samo u siebie, dodatkowo jeszcze szarpał po odpaleniu na zimnym (nie chodził na jeden gar) z tym że wymieniłem wszystkie od razu z rzeczy mogące powodować takie objawy. Kable zapłonowe, kopułka, palec, świece, czujnik temp)

Najlepiej gdybyś mógł od kogoś pożyczyć np: dobre kable zapłonowe, być może to od nich zależy, że jak są zimne i wilgotne po postoju to nie przewodzą, dopiero po rozgrzaniu w miarę sprawują swoją funkcje. Przeczyść też świece i w miarę możliwości kopułkę, być może że są zasyfione. Oczywiście to problem rzeka, ale od czegoś trzeba zacząć.

Powodzenia.



Morales88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wt paź 24, 2006 15:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Morales88 » pn mar 05, 2007 18:29

wyczyscilem kopulke i swiece to nie pomoglo :/ nie mam wlasnie od kogo wziasc kabli bo tez juz o tym myslalem :/ chyba trzeba powymieniac troche rzeczy znowu kasa potrzeba :/ te samochody to skarbonka bez dna :-P



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 482 gości