Elektryczne szyby do golfa 3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
maro
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 501
Rejestracja: czw gru 16, 2004 00:17
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Kontakt:

Post autor: maro » pt mar 02, 2007 17:40

Ja mialem dokladnie ten zestaw
http://www.a1electric.com/Merchant2/mer ... _Code=Plus
, kupilem go 1,5 roku temu za 200 zł, mialem farta, wlaczniki jak widac na foto byly w zestawie ja tylko zrobilem sobie dziurki w raczkach


Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce !!!
Projekt swap 1.4 ABD na 1.8 ABS http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=59966

mikro18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: czw lut 22, 2007 14:59
Lokalizacja: Słońsk
Kontakt:

Post autor: mikro18 » sob mar 03, 2007 15:02

Czy ktoś mugłby mi dać schemat jak podłonczyć te przekaźniki to mi jest bardzo potrzebne



Sienkowski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: pt mar 02, 2007 12:18
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Sienkowski » ndz mar 04, 2007 20:07

Witam. Ja mam z kolei pytanie z innej beczki. W moim MK3 mam drzwi z elektrycznymi lusterkami i ręcznymi szybami. Zakupiłem inne drzwi bo te moje są pordzewiałe i okazało się, że w tych nowych są lusterka ustawiane ręcznie a szyby elektryczne. Czy możecie mi podpowiedzieć co trzeba zrobić aby te szyby elektryczne zadziałały jak zmienię drzwi. Czy instalacja w samochodzie jest standardowo położona i wystarczy wpiąć wtyczkę do słupka, czy trzeba coś modyfikować.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.


Szerokości

Awatar użytkownika
Piotrek89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: ndz gru 09, 2007 12:23
Lokalizacja: Urzędów
Kontakt:

Post autor: Piotrek89 » ndz mar 09, 2008 18:09

budzio18, Witaj:)
Przeczytalem dopiero teraz post o tych uniwersalnych szybach. wiem ze to stary temat ale mam pytanie. Gzie sie montuje te przekazniki przy oryginalnych przyciskach mogl bys mi przeslac jakis prosty schemacik? z gory dzieki.



Awatar użytkownika
ToVWdi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: wt lis 03, 2009 00:25
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: ToVWdi » pt lis 27, 2009 19:53

Jak by ktoś chciał to tu jest troche napisane na ten temat:
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic168219-30.html

Ale dalej nie wiem zabardzo jak podłączyć te przekaźniki do oryginalnych przełączników troche nie moja dziedzina z tą elektryką.

[ Dodano: 04 Lut 2010 16:26 ]
Koledzy jestem na etapie tych przełączników tzn. tak cały mechanizm mam juz podłączony (uniwersalny) tylko że mam też oryginalne przełączniki z mk3 i chciał bym je podłączyć czytam że sa potrzebne przekaźniki tylko że nie mam pojęcia jak to podłączyć macie może jakieś schematy albo fotki ??

Bo teraz mam do strony kierowny 2 kostki po 5 kabli (sterowanie szybą kierowcy i pasarzera) a oryginalny przełącznik ma tylko 6 pinów.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 350 gości