Jak zrobic otwarcie tylnej klapy z wewnatrz??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
draper
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 222
Rejestracja: śr paź 04, 2006 13:05
Lokalizacja: Luboń
Kontakt:

Jak zrobic otwarcie tylnej klapy z wewnatrz??

Post autor: draper » ndz mar 04, 2007 10:01

Jak w temacie.. zaczne od tego ze nie wiem czy temat nalezy czyto do tej kategori.. w razie co prosze o przeniesienie. W mojej "dwójce" nie mam zamka na tylnej klapie, otwieram ja od srodka za pomoca linki :jezor: chciałbym w koncu załozyc jakis siłownik i otwierac za pomoca przycisku. Jak sie do tego zabrac?? bo ja nie mam zielonego pojecia :(


[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images21.fotosik.pl/28/f649346d0807a928.jpg[/img][/url]
Moc jest Bogiem Prędkość Nałogiem Nitro Zabawą A Turbo Podstawą

Awatar użytkownika
adas01
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 225
Rejestracja: wt lut 15, 2005 20:13
Lokalizacja: Poznań

Post autor: adas01 » ndz mar 04, 2007 10:14

moim zdaniem to po pierwsze obejrzyj sobie dobrze jak działa mechanizm - zdejmij plastik zakrywający mechanizm zamka i pobaw się otwieraniem - będziesz wiedział jak działa :D jeśli masz linkę to pozostaje ci dorzucenie siłownika tak, aby to on pociągał za linkę gdzieś obok w klapie oraz oczywiście kabelka do przycisku we wnętrzu.
polecam poszukanie na forum ("nowa" wyszukiwarka) - montowałem jakieś półtora roku temu centralny do swojego mk3 i otwieracz klapy z pilota i znalazłem sporo opisów i kilka zdjęć.
na pewno dasz radę - powodzenia :bigok:


był mk3, jest prawie mk4

Awatar użytkownika
draper
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 222
Rejestracja: śr paź 04, 2006 13:05
Lokalizacja: Luboń
Kontakt:

Post autor: draper » ndz mar 04, 2007 10:25

adas01 pisze:moim zdaniem to po pierwsze obejrzyj sobie dobrze jak działa mechanizm - zdejmij plastik zakrywający mechanizm zamka i pobaw się otwieraniem - będziesz wiedział jak działa jeśli masz linkę to pozostaje ci dorzucenie siłownika tak, aby to on pociągał za linkę gdzieś obok w klapie oraz oczywiście kabelka do przycisku we wnętrzu.
polecam poszukanie na forum ("nowa" wyszukiwarka) - montowałem jakieś półtora roku temu centralny do swojego mk3 i otwieracz klapy z pilota i znalazłem sporo opisów i kilka zdjęć.
na pewno dasz radę - powodzenia
ok.. calyczas próbuje cos znalesc :) szukam... przycisk juz mam, chodzi tylko o załozenie siłownika i podłącznie przyciska.. Gdzie i jak siłownik?? i jaki?? to szukam dalej..


[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images21.fotosik.pl/28/f649346d0807a928.jpg[/img][/url]
Moc jest Bogiem Prędkość Nałogiem Nitro Zabawą A Turbo Podstawą

Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » ndz mar 04, 2007 11:11




greg

Post autor: greg » ndz mar 04, 2007 11:22

a jakby do tego co bongo, dał podpiął centalkę i pilotem by to otwierać???



emka2
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: wt sty 17, 2006 15:55
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

klapa na guzik

Post autor: emka2 » ndz mar 04, 2007 13:06

Interesuje mnie jaki siłownik kupić - "master" czy "slave", mam jusz centralny z alarmem i mam wolny jeden kanał, chciałbym podpiąć tylną klape tak żeby móc otwierać ją jak reszte drzwi - z pilota.
I mam jeszcze pytanko - wywaliłem tylną wycieraczke i został mi po niej kabel - pomyślałem że zamiast montować jakieś guziki można by klape otwierać pojedyńczym pchnięciem manetki od owej wycieraczki, pozostaje jednak kwestia czy rozwiązanie to nieokaże sie na tyle nieszczęśliwe, że podczas gwałtownych manewrów można otworzyć klape całkiem przypadkowo.
Pozdro



Awatar użytkownika
kkkubek
VW Baron
VW Baron
Posty: 3002
Rejestracja: pn paź 04, 2004 00:05
Lokalizacja: Koszalin
Kontakt:

Post autor: kkkubek » ndz mar 04, 2007 14:14

Wystarczy ci slave,ja ma u siebie wlasni tak zrobione przewodem od silniczka wycieraczek puszczone od centralki pod silownik i oddzilny kanal transmisji.Otwieranie wtedy ladnie chodzi z pilocika :grin:


NORD-VAG.PL

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 389 gości