dusi sie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

kwiodor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: sob sie 26, 2006 22:28
Lokalizacja: Konstancin

dusi sie

Post autor: kwiodor » pt lut 23, 2007 10:37

mam problem tego typu jak jest w miare cieplo to chodzi elegancko ostatnio jednak w te mrozy to podczas jazdy szarpie nim jak odpale to po chwili traci moc i po prostu gasnie no i zauwazylem ze jak odpale na mrozie do chodzi jak diesel jest to mk2 1.8 8V



orzelnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: śr lut 14, 2007 13:38
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: dusi sie

Post autor: orzelnik » pt lut 23, 2007 11:46

kwiodor pisze:mam problem tego typu jak jest w miare cieplo to chodzi elegancko ostatnio jednak w te mrozy to podczas jazdy szarpie nim jak odpale to po chwili traci moc i po prostu gasnie no i zauwazylem ze jak odpale na mrozie do chodzi jak diesel jest to mk2 1.8 8V
Dokładnie mam to samo w dokładnie takim samym mk2. Wydaje mi się że mam stary olej i przy mrozach po prostu jest za gęsty. No ale mogę się mylić.



Awatar użytkownika
ppoll27
Forum Master
Forum Master
Posty: 1269
Rejestracja: ndz sty 08, 2006 21:17
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ppoll27 » pt lut 23, 2007 12:52

Moze coś z układem zapłonowym: sprawdzałeś czy nie ma przebić na kablach ? czy nie gonią iskry ?
Druga sprawa to mieszanka - jak padł czujnik temperatury to komputer może nie wykrywać że jest zimno i go traktuje jak na ciepło - sprawdż sobie czujnik w króćcu przy głowicy - na na zimno 2-3 kOhm, ciepło 200-300 Ohm.
:bigok:


TDPower

Awatar użytkownika
stonefree
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4033
Rejestracja: wt lut 15, 2005 19:39
Lokalizacja: WO
Kontakt:

Post autor: stonefree » pt lut 23, 2007 18:09

kwiodor, A waha jest dobra? Wlej na zbiornik pół litra dynksu.Nie zaszkodzi,a może wodę w benzynie rozmiesza .



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 381 gości