zamierzam zmienic koncowy wydech na serie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

zamierzam zmienic koncowy wydech na serie

Post autor: guti » czw lut 22, 2007 19:30

Kumpel zakupil sobie wydech seryjny do golfika , ale ze mu cos tam nie pasuje na wieszakach to zdjal go tydzien po zalozeniu i zalozyl remusa (szlachta) i teraz ja mam dosyc mojego buczka (siedzac na forum juz tyle czasu wiem ze on nic nie daje osiagow tylko ból głowy) postanowilem zdjac i zalozyc tego od kumpla ( za 30 zł zakupiony - alu , w sklepie ok 100 zl) i mam pytanie , jak by tu zrobic zeby jakas ladna koncoweczke zalozyc, zeby ona ladnie wygladala ale zeby juz nie buczaałaaaa bo tylok migreny sie nabawilem :P , zderzaczek mam szeroki wiec pomyslcie co by tu załozyc, moze ma ktos jakies fotki ? Odwdziecze sie , pozdrawiam , Cichy Guti :D


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » czw lut 22, 2007 19:36

witam !!!!!!! ja zakładałem końcówke michaela ale robili mi w warsztacie na miejscu musieli odcinac kawałek rury i wspawac końcówke jestem zadowolony delikatny mruczek się zrobił ale bardzo przyjemny a koszt 120zł zapodam ci fotke ale nie teraz



Awatar użytkownika
guti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7379
Rejestracja: wt wrz 14, 2004 10:35
Lokalizacja: T-Mobile
Kontakt:

Post autor: guti » czw lut 22, 2007 19:46

ja na tym co teraz jezdze mam zrobione w ten sposob ze on jest seryjny ale rura jest ucieta i wystaje jej ok 5 cm , a do tłumika przyspawana jest koncowka taka owalna ad jakiegos tłumika "no name " czy Cat Expo chyba , no i strasznie buuuuczy. W srodku nie da sie wyrrzymac dłuzszej jazdy. A mam caly uklad seryjny, nawet zamiast kata jest tłumik tez do VW dedykowany, pozniej nad belka seria no i ten koncowy seria z koncowka dospawana. przeciez mi sie wydaje ze to nie powinno tak buczec, chyba ze jakies rezonanse sa w tej koncowce


Zycie jest za krótkie , zeby jezdzic DIESLEM!!
Obrazek

Cobra
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 218
Rejestracja: wt gru 28, 2004 19:53
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Cobra » pt lut 23, 2007 01:59

Dziejo puść mi tez fotki na cobros@poczta.onet.pl



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 313 gości