Cos zlego! pomocy

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

domeL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: sob lut 17, 2007 11:14
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Cos zlego! pomocy

Post autor: domeL » sob lut 17, 2007 11:26

Witam wszystkich,

mam duży problem z elektryka w golfiku III już tłumaczę co sie dzieje wiec... nie wiem dlaczego świeci mi kontrolna z oleju (raz świeci raz nie ) kontrolka z poduszki tez świeci następnie obrotomierz silnika niekiedy nie działa, kiedyś miałem również problem z migaczami gdy włączałem np. lewy, działał mi prawy i święciły stopy tzn. migały :| cos się dzieje tylko nie wiem jak to naprawić:/ może miał ktoś taki problem??



Awatar użytkownika
szlapon
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: ndz maja 14, 2006 03:24
Lokalizacja: katowice

Post autor: szlapon » sob lut 17, 2007 11:50

Chyba na elektryce to nie bardzo sie znasz ale ja ci dam pewna rade. Jak bedziesz mial chwilke czasy wez ODLACZ akumulator i przeczysc sobie wszystkie punkty masowe tz. tam gdzie sie zbiegaja brazowe kabeli i sa przykrecone do blachy auta. Sa w srodku przy skrzynce jak i w komorze silnika. jak sobie przeczyscisz papierem sciernym a nie pomoze to daj znac bedziemy kombinowac dalej!!!



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob lut 17, 2007 13:25

Problem z migaczami to brak masy, najczęciej w tylnych lampach, brązowy kabel idzie od prawej do lewej potem do blachy i gdzieś nie łączy.
Z tymi kontrolkami o obrotkiem trudniej powiedzieć, może tylko wtyczka do licznika, a może coś poważniejszego. W każdym razie jak zapala się kontrolka oleju to musisz to wyjaśnić szybko.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

domeL
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: sob lut 17, 2007 11:14
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: domeL » sob lut 17, 2007 14:16

szlapon pisze:Chyba na elektryce to nie bardzo sie znasz
dokladnie :)
szlapon pisze:Jak bedziesz mial chwilke czasy wez ODLACZ akumulator i przeczysc sobie wszystkie punkty masowe
zaraz sie za to wezme :)
Paweł Marek pisze:Problem z migaczami to brak masy
to juz zrobilem :)
Paweł Marek pisze:Z tymi kontrolkami o obrotkiem trudniej powiedzieć, może tylko wtyczka do licznika, a może coś poważniejszego. W każdym razie jak zapala się kontrolka oleju to musisz to wyjaśnić szybko.
tego sie najbardziej obawiam ale dzis postaram sie dowiedziec co sie stalo


ps. thx za odpowiedzi



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 139 gości