Dziwnie mi hamulec pomuje...

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
arkop
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: wt sie 31, 2004 15:40
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Dziwnie mi hamulec pomuje...

Post autor: arkop » czw mar 24, 2005 08:22

Jak w temacie dziwnie pomuje i nie wiem co to moze byc i jak puszczam hamulec to cos skrzypi tak mnie to wku.........
Moze ktos spotkal sie z ta awaria to bym prosil o jakies rady...



daniellw
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: pn lis 01, 2004 21:56
Lokalizacja: Podkarpackie

Post autor: daniellw » czw mar 24, 2005 11:42

co do piszczenia to jesli slyszysz ze to w tylnym bebnie to trzeba tam oczyscic i przesmarowac ale mi pomoglo tylko samo smarowanie za pomoca WD40 bez rozkrecania bebna (wtrysnalem go przez otwor śruby mocowania koła), mi pomoglo, jezdze tak juz pol roku.

co do "dziwnego pompowania" to za malo napisales ale moze niech sie wypowiedza bardziej doswiadczeni.



Awatar użytkownika
czyś
Forum Master
Forum Master
Posty: 1046
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 16:23
Lokalizacja: Łódź

Post autor: czyś » czw mar 24, 2005 14:54

A jak wewnątrz skrzypi w okolicach pedałów - to może pedał hamulca jest przytarty na osi? (WD 40 lub olej maszynowy powinny załatwić sprawę)


MH po przeszczepie bloku - alive&kicking!

fido

Post autor: fido » czw mar 24, 2005 18:32

jeśli chodzi o samo pompowanie to sprawdż czy nie masz zapowietrzonych przewodów hamolcowych tak się czasem dzieje, a co do samego skrzypienia to ono chyba też może być powodem zapowietrzonych hamulców, ale może być tak że WD40 da radę bo to po prostu zanieczyszczenia blokują cylinderki

Powodzenia



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 501 gości