Ile spala MK3 1.6 16V (100PS) ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

borbet
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 23:53
Lokalizacja: 100lica

Post autor: borbet » wt mar 22, 2005 12:43

mower pisze:Gostek nadal sie upiera ze tam jest silnik 16V. Mowi ze to jest juz ten nowy silnik 16V :niewiem: Dodam ze samochod jest 11.96r, co wy na to?
Może jest "starej daty" i nie wierzy, że z 1.6 8V można wykrzesać 16V... :hmm:


dYZIO (nick: borbet)
[color=green][i]A ja jeżdżę na gazie...[/i][/color]

kalus666
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: śr lis 17, 2004 21:44
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: kalus666 » śr mar 23, 2005 16:31

witam podlacze sie do tematu z pytaniem: czy mozna przerobic 1,6 ABU 75 KM na 100 KM jezeli tak to jakich przerobek to wymaga i moze ktos sie orientuje jakie sa przyblizone koszty takiej modyfikacji?????



jazon77

Post autor: jazon77 » pt sty 06, 2006 18:09

wujko pisze:Skoro mowa o LPG, i o nowszych silnikach, domyślam sie ze mają kolektor plastikowy...
Jeśli tak, jakie macie instalacje gazowe (zmieniane na kolektor metalowy, antywybuchy) i jak to się sprawuje ??
U mnie siedzi plastikowy kolektor :grrr: i myślę co robić:
-dokupić metalowy (w przystępnej cenie można kupić dorabiany
http://www.autokolektor.prv.pl )
-instalacja antywybuchów ale jak to ludzie piszą -rozwiązanie do końca nie jest pewne.
ja mam normalną instalację ( nie sekwencyjną) już cztery lata i 100 tyś km i nic się nie dzieje. szkoda kasy na sekwencyjną.jeśli będziesz miał elektrykę oki (przewody i świece) to nie będzie żadnych problemów z instalacją, a plastikowego kolektora nie zmieniaj na metalowy bo metalowy produkowany jest gdzieś w jakieś manufakturze i pewnie odbiega od oryginalnego(plastikowego) parametrami. nie daj się namówić na tzw. gwizdki szkoda pieniędzy



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 204 gości