[MK2] Hamulce Pedal w podlodze a czasem normalnie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Metoda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: sob sty 22, 2005 13:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

[MK2] Hamulce Pedal w podlodze a czasem normalnie

Post autor: Metoda » wt mar 22, 2005 12:28

Witam mam pewnego rodzaju problem mianowicie. Pewnego wieczoru normalnie zgasilem autko poszedlem do domu, nastepnego dnia hmulce jak by zwariowaly od raqzu po zapaleniu pedal idzie do samej podlogi i prawie wogole nie hamuje nawet przepompowanie nic nie daje a w pewnych momentach wszysko dziala jak nalezy. Pytanie czy najnormalniej je odpowietrzyc? czy pompka do wymiany btw klocki i tarcze sa ok Help bo hamowanie to chwilami rosyjska ruletka



borbet
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: śr wrz 22, 2004 23:53
Lokalizacja: 100lica

Re: [MK2] Hamulce ******* w podlodze a czasem normalnie

Post autor: borbet » wt mar 22, 2005 12:48

Metoda pisze:Witam mam pewnego rodzaju problem mianowicie. Pewnego wieczoru normalnie zgasilem autko poszedlem do domu, nastepnego dnia hmulce jak by zwariowaly od raqzu po zapaleniu ******* idzie do samej podlogi i prawie wogole nie hamuje nawet przepompowanie nic nie daje a w pewnych momentach wszysko dziala jak nalezy. Pytanie czy najnormalniej je odpowietrzyc? czy pompka do wymiany btw klocki i tarcze sa ok Help bo hamowanie to chwilami rosyjska ruletka
Stawiam na pompę.


dYZIO (nick: borbet)
[color=green][i]A ja jeżdżę na gazie...[/i][/color]

Awatar użytkownika
Groszek
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: wt sie 17, 2004 13:06
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Groszek » wt mar 22, 2005 19:23

Gdyby to była pomap to masz 2 obwody, a więc przy zapowietrzeniu jednej sekcji powinna zadziałać 2, sprawdź wszystkie połoczenia metalowo-gumowe, czy z tyłu nie ma wycieku albo z przodu. A co z płynem sprawdż czy nie ubywa. Przejedż sie na rolki one Tobie powiedzą prawie wszystko możesz mieć stary płyn hamul. i co zatym oidzie ma już w sobie za dużo % wody co powoduje parowanie jej i powstawanie pęcherzy w obwodzie ham., czasem ta woda przymarza jak płyn ma ze 6 wiosen.



Awatar użytkownika
Metoda
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: sob sty 22, 2005 13:06
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Metoda » wt mar 22, 2005 22:00

Heh dzieki w takim razie wymienie plyn hamulcowy bo to chyba najprostsza metoda pozatym moze jak to nic nie da rozbiore pompe i sprawdze te uszczelki i ogolny stan wtedy jakis zestawik naprawczy i po problemi bo z tego co wiem pompa ma jakies 16 lat tyle co autko wiec moglo cos pasc :/



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 407 gości