jakie byscie proponowali zarowki ?

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tomekzabrze
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 425
Rejestracja: czw mar 23, 2006 23:43
Lokalizacja: zabrze
Kontakt:

Post autor: tomekzabrze » pt lut 02, 2007 00:09

pasja, wlasnie ze xenon z soczewka ma dopiuero super efekt a gdzie to slyszales ze cos jets nie tak moze sie pochwalisz?



adam aa22
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 166
Rejestracja: pt lis 17, 2006 13:40
Lokalizacja: Pajęczno
Kontakt:

Post autor: adam aa22 » pt lut 02, 2007 15:57

Witam wszystkich!! Sorki ze sie dołaczam ale mam pytanko. Kupiłem do swojego MK III drugie lampy tzn. wczesniej miałem te zwykłe na żarówki H4 a teraz zmieniam je na H1 czyli te dzielone osobno długie i swiatła mijania, tylko jeszcze sa w drodze i nie wiem jakie tam ida zarówki? Do swiateł mijania napewno 55W/12V ale nie jestem pewien co z reszta bo długie w tych lampach maia całkowicie osobny odbłysnik i osobna żarówke, no i jeszcze pozycja. Jak pytam w sklepie to kaza mi sprawdzic jak jest napisane na lampach których jeszcze nie mam przy sobie, a jutro chciałbym kupic do nich jakies dobre zaróweczki. jak ktos wie albo mógłby sprawdzic to bardzo prosze o pomoc.



Awatar użytkownika
Arczi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 350
Rejestracja: wt sty 18, 2005 21:09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: Arczi » pt lut 02, 2007 16:19

Bedziesz miał w jedną lampę 2 zarówki h1 i w drygą też 2 oraz postojówki w5w.
Jak byś chciał to mam do sprzedania zarówki osram h1 2 sztuki uzywane 1 godzinke na aucie (świecą na biało jasnym światlem) oraz zarówki postojowe w5w (swieca na lekko niebiesko) A zarowki h1 nie potrzebuje bo uszkodzilem odblysnik i zmienilem lampy na ala golf 4 i mam tam zarowki h7.



Saymon
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: ndz wrz 03, 2006 11:24
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Saymon » pt lut 02, 2007 19:42

Pozwolicie, że się podepnę...

Spaliła mi się dzisiaj żarówka w przedniej lampie. W jakiejś instrukcji przeczytałem, że w MK4 jest seryjnie H2, a w kilku postach na forum była mowa o H7.
Co myślicie o żarówce Philips Bluevision H7 w komplecie z postojówkami?Czy będą pasowały do seryjnych lamp (?) bo szczerze mówiąc już się zgubiłem :P

Edit:
Ok już znalazłem: h7 podejdą i tu blue vision lub gt 150. No to sam sobie odpowiedziałem :D


http://vwzone.pl/forum/viewtopic.php?t=20825

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 460 gości