Antena mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
yaroz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 14:10
Lokalizacja: SZO
Kontakt:

Antena mk3

Post autor: yaroz » sob mar 19, 2005 17:38

Czy jest mozliwosc wymienienia tego preta teleskopowego od oryginalnej anteny co znajduje sie w blotniku???Bo moja jest ulamana.Wykrecilem antene ze satrego radia i wydaje mi sie ze na dlugos bedzie ok.Czy istnieje taka mozliwosc??



Slawo80
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 182
Rejestracja: czw lut 03, 2005 16:44
Lokalizacja: Jarocin

Post autor: Slawo80 » ndz mar 20, 2005 11:55

Wiesz co to chyba bedzie problem jesli chcesz miec to zrobione solidnie - bo anteny maja troche sprasowywane elementy w ktorych sie lacza tak zeby nie wylatywaly ;( ja tez mam ulamana (syswester i moj kochany brat = zlamana antena ;)) ja narazie sklecilem to za pomoca jakiegos wkretu wkreconego w obie "rurki" mam sobie kupic a on mi kase odda wiec jak najbardziej poszukam czegos calego najlepiej oryginalnego ;)

Tak na marginesie to mozna zrobic tak zeby wcale anteny nie miec - niekiedy jest wykorzystywana siatka od podgrzewanej tylniej szyby - musisz miec tylko separator (tez sie nad tym zastanawiam, tylko kabel trzeba polozyc)

Pozdro:

Slawek.



Slawo80
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 182
Rejestracja: czw lut 03, 2005 16:44
Lokalizacja: Jarocin

Post autor: Slawo80 » ndz mar 20, 2005 13:23

http://www.elektroda.net/samochod/ant_samochdodat.html

Znalazlem cos takiego jako ciekawostke ;)

Pozdro:


Slawek.



jokle

Antena w błotnik

Post autor: jokle » pn mar 21, 2005 11:19

Mozna kupić taką antenę - nową, nie oryginalną ale pasuje. Ja kupilem i zamontowalem sobie takowa. Dziala:) Cena ok. 35 zl.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 498 gości