Gdzie wpiac wtyczke od MFA

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Robert Raburski
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: pn sty 31, 2005 20:03
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Robert Raburski » pt mar 18, 2005 16:10

zegary mam do 8 tyś obrotów no i okręciłem klapkę na kolumnie i nic nie ma jest tylko kupa kabli dochodzących do stacyjki może szukać pod zegarami?


MK3 TDI może kiedyś

Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Post autor: Gwiazdor » sob mar 19, 2005 12:50

Robert Raburski pisze:zegary mam do 8 tyś obrotów no i okręciłem klapkę na kolumnie i nic nie ma jest tylko kupa kabli dochodzących do stacyjki może szukać pod zegarami?
No to jak tam nie ma to nie będzie. Kostkę od wajchy przyczepia się do kolumny kierownicy a pozniej w to się wpina kostkę od MFA.

Ale jak ktoś tu już zauważył to w 1.8 90PS liczniki były max do 220km/h i obrotek do 7tys. Najwyraźniej ktoś wymienił zegary na takie z GTI 16V żeby fajnie wyglądało.

Za zegarami powinien się znajdować przewód podciśnienia do MFA (taka gumowa rurka). Jeżeli tego tam nigdzie nie ma to nie ma MFA.

Więc jak masz cierpliwość i smykałkę to da się to założyć ale jest sporo zabawy.


Obrazek

Robert Raburski
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: pn sty 31, 2005 20:03
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Robert Raburski » sob mar 19, 2005 18:14

Dzięki za sprowadzenie na ziemię.zabawa w takie rzeczy to nie dla mnie.może gdybym miał więcej czasu.Pozdrawiam


MK3 TDI może kiedyś

Awatar użytkownika
a2j
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: czw lis 16, 2006 15:23
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Kontakt:

Post autor: a2j » pn wrz 03, 2007 11:40

ja oryginalnie mialem licznik z zegarkiem w golfie II silnik 1,8 RP
zachcialo mi sie obrotka i zakupilem takowy licznik na allegro okazalo sie pozniej iz posiada funkcje MFA. Po nie dlugim czasie zakupilem manetke z obsluga MFA.

Jesli nie bylo wczzesniej MFA to zabawa dla wstepnie zaawansowanego elektronika. 4 kabelki z manetki trzeba wpiac w kostke ktora dochodzi do licznika. Ja kozystalem w point out na jeden wtyk ktory mozna znalezc na tym forum. Zabawa nie latwa poniewaz wtyk nie posiadal wszystkich kabli (puste piny) i bylo trzebo kombinowac.
Teraz tylko poszukuje czujnika temperatuty zewnetrznej i czujnika temperatury oleju. Przewod podcisnieniowy juz mam.

pozdrawiam kombinatorow
jak co sluze pomoca.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 408 gości