wyjęcie wykładziny - zalewa stronę pasażera

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
MrUkAs
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 805
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:03
Lokalizacja: Ostrzeszów
Kontakt:

Post autor: MrUkAs » sob sty 20, 2007 20:33

AD6 pisze:heh wygląda na to że VW dal ciała z tymi zaślepkami w podszybiu znajdują się one dokładnie w miejscu w którym spływa woda leci sobie ona prościutko na nie myślę że dużo golfów i vento ma też ten problem bo po tylu latach to ta guma już raczej nie wygląda na gumę u mnie byłą twarda ja akurat zalałem ją chyba biteksem :D i tak jak pisałem przestało sie lać do środka niżej dodałem dwa zdjęcia jak by ktoś nie wiedzieł o co dokładnie chodzi
[url=http://images14.fotosik.pl/48/de069bea3999e0fdm.jpg]Obrazek[/URL] [url=http://images14.fotosik.pl/48/2fb3fb9f532b0422m.jpg]Obrazek[/URL]
Chodzi o ten otwor blisko filtra przeciwpylkowego? Nie wiem jak jest w mk3, ale w mk2 to wydaje mi sie ze ten otwor jest do odprowadzania wody. Moze sie myle i musze go wlasnie zakleic, zeby woda mi sie do srodka nie dostala?

A jak chodzi o filtr przeciwpylkowy to jakiego silikonu (ile taki silikon kosztuje i gdzie go mozna dostac) trzeba uzyc. No i jak uzyc? Trzeba rozbierac filtr, czy wystarczy tylko okleic dookola?


www.SportCom.PL

muminek23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: sob sty 20, 2007 00:03
Lokalizacja: anglia
Kontakt:

Post autor: muminek23 » sob sty 20, 2007 20:41

witam ma ktos moze instrukcje obslugi do toledo 92 albo do golfa pewnie podobnie bedzie mam dziwne stukanie i skrzypienie jak wciskam sprzeglo w czasie jazdy przy zmianie biegow najprawdopodobniej malo oleju albo juz wogole nie ma prosze o pomoc



Awatar użytkownika
Grzesiekk1982
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2511
Rejestracja: czw sie 03, 2006 01:14
Lokalizacja: Przemyśl

Post autor: Grzesiekk1982 » sob sty 20, 2007 20:42

MrUkAs pisze:do odprowadzania wody
W Audi mam odprowaszenie wody szparą w rogu. Widzialem, jak robiłem konserwację. W MK3 nie zaglądałem do tego szczerze mówiąc, ale jeśli tym otworem jest odprowadzana woda, to powinna tam być jakaś rurka (tak jak np od szybera), żeby nie ściekało gdzie popadnie. Może ona odpada, przeciera się czy rozłącza na króćcach? Dobrze kombinuję? Nie wiem :P
Pozdrawiam.

[ Dodano: 20 Sty 2007 19:46 ]
muminek23, zrób na to odrębny temat, bo sprawa dotyczy czegoś innego. Ktoś, kto się zna na tym może tu nie zaglądnąć.
Pozdrawiam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 476 gości