mk 3 problem z odpaleniem

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

petek20
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: pt maja 12, 2006 11:39
Lokalizacja: okolice Piły
Kontakt:

mk 3 problem z odpaleniem

Post autor: petek20 » pt sty 19, 2007 13:43

Witka, mam problem z odpaleniem mojego golfika, jak chcę żeby odpalił to muszę mu trochę przygazować wtedy odpali, ale obroty ma przez chwilę takie jak by chciał zgasnąć, ale potem jest ok, tak jest przy pierwszym odpaleniu, potem jak gdzieś jade i chce go jeszcze raz odpalić to łapie od razu, ale jak odpalam to słychać przez chwilkę jakiś głośny dźwięk z pod maski, jak by coś zgrzytnęło w tym czasie jak jest ten dźwięk obroty są na wysokości około 500 obrotów i za chwilkę wskakują na normalne obroty, czy to może aparat zapłonowy? Czy można tak jeździć czy go wymienić czy może to coś innego? Czy ma to związek z tym że jak jadę to auto mi przerywa, dusi się? Proszę o pomoc jeżeli ktoś wie o co chodzi :crazy: . Auto jeździ tylko na benzynie. Pozdr Obrazek Obrazek Obrazek

Wszystkie filtry, świece, przewody wymienione, palec i kopułka są OK.
Ostatnio zmieniony pt sty 19, 2007 21:11 przez petek20, łącznie zmieniany 1 raz.


petek

Awatar użytkownika
prezesik25
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2901
Rejestracja: pn gru 11, 2006 21:37
Lokalizacja: ELE Łęczyca
Kontakt:

Post autor: prezesik25 » pt sty 19, 2007 16:49

Zdejmij kopułkę i sprawdź, czy nie kończy się kopułka i palec.
Mój starszy miał tak przy nexii, któregoś razu jak postawił autko pod blokiem, to już go nie odpalił, okazało się, że wykruszył się węgielek w kopułce.


Obrazek
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 405 gości