piszczace sprzeglo

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
sebekgliwice
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: pn lis 06, 2006 00:26
Lokalizacja: gliwice

piszczace sprzeglo

Post autor: sebekgliwice » czw sty 18, 2007 00:53

piszczace sprzeglo oznacza wymiane jakiejs czesci ? moze linki ? oczywiscie przy naciskaniu pedala tak piszczy , trzeszczy jakby mialo zaraz sie zerwac . biegi wchodza ok. no i piszczy gdzies do 15 min jazdy potem coraz ciszej az przestaje i jest ok . no i jeszce jedna rzecz , ale to znow gdzies indziej piszczy :grin: gdy autko uruchamiam zimne z rana i zaczynam ruszac niedosc ze piszcy sprzeglo to :grrr: zaczyna piszcec spod auta jakby ocierala sie jakas blacha z 5sek. i momentalnie przestaje. niewiem czy to moze byc cos z tarczami , klocki czy cos ? czuje sie jakbym jezdzil jakas furmanka :grin:


s.b.

Awatar użytkownika
byczkins
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 129
Rejestracja: pn wrz 11, 2006 13:37
Lokalizacja: Warszawa | Skarżysko | Siedlce
Kontakt:

Post autor: byczkins » czw sty 18, 2007 10:40

u mnie piszczy, jakby było niedosmarowane gdzieś i tylko przy puszczaniu. Żadnych trzasków, uczucia FURMANKI nie mam :bajer: ale chetnie bym sie dowiedział co to jest.


CRO 2007: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1237676#1237676

Mein golfer:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=655275&highlight=#655275

Awatar użytkownika
Adamtd
VW Baron
VW Baron
Posty: 3346
Rejestracja: pt maja 06, 2005 13:37
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post autor: Adamtd » czw sty 18, 2007 13:16

sebekgliwice, pewny jesteś, że to sprzęgło a nie któryś pasek klinowy? TZN - czy piszczy tylko przy ruszaniu?


jest już nas troje i dlatego nie mam czasu odwiedzać formu.....

Awatar użytkownika
sebekgliwice
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 50
Rejestracja: pn lis 06, 2006 00:26
Lokalizacja: gliwice

Post autor: sebekgliwice » czw sty 18, 2007 22:41

no jestem pewny ze to sprzeglo bo jak naciskam pedal to piszczy . mam wrazenie jakby naciagal jakas sprezyne . a to drugie piszczenie to jednak beda chyba hamulce . jak parkowalem w nocy samochod to zatrzymalem go bez hamowania tzn. sam sie zakulal na luzie. rano ruszalem i nic nie zapiszczalo :jezor:


s.b.

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 492 gości