magnetyzery!!!!

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

dukem
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 30, 2004 14:46

Post autor: dukem » wt sty 25, 2005 00:40

VR pisze:
dukem pisze:Nie wiem jak to jest naprawde...czytalem tylko opinie...ale zakladajac ze tak jest i ze magnetyzer ma zbawienny wplyw na spalanie moc i zywotnosc silnika...znaczy to ze koncernom jest to wybitnie nie na reke...
jak to nie na reke? jesli decydujesz sie na kupno nowego samochodu bierzesz pod uwage: spalanie, moc, zywotnosc silnika
dla koncernu wyprodukowanie samochodu malo palącego przytym o wysokiej mocy i niezawodnosci jest bardziej na reke niz wplywy z handlu czesciami zamiennymi, budujac dobre auto marka zdobywa renome i tym samym sprzedaje wiecej samochodow(w ktorych i tak trzeba wymieniac czesci eksploatacyjne wiec ASO nie zbankrutują) a magnetyzer to placebo podnosi moc, moment, oczyszcza spaliny, silnik, zmniejsza spalanie...tylko trzeba mocno tego chciec :jezor:
Częściowo tak- co do spalania i mocy...z zywotnoscia silnika jest juz nieco inaczej bo nowoczesny silnik pada srednio po czasie duzo krotszym niz jezdzily samochody poprzednich generacji (np. mk2)...
klient jest zadowolony bo całe życie jeżdził samochodem o dobrym spalaniu i odpowiednia moca...a jezeli samochod wyladuje na zlomie po 15 latach a nie po 20 to producent jest o 1/4 sprzedarzy do przodu...wszyscy sa zadowoleni ale nikt nie bawi sie w chorobliwe wydluzanie zywotnosci silnika...
Nikt chyba nie zaprzeczy temu ze teraz latwiej jest wyprodukowac dobry i wytrzymaly silnik niz np 15 lat temu...a jednak zadko ktore nowsze silniki wytrzymuja tyle co w starych Golfach...



Awatar użytkownika
marcinvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: pt sty 28, 2005 17:00
Lokalizacja: Meseritz
Kontakt:

Post autor: marcinvw » śr mar 16, 2005 23:38

no nie wiem jak w nowszysch ale z tego co wiem to w mk3 motorki sa calkiem wytrzymale przynajmniej w dieslu widzialem nie jednego TDI co mial nakrecone 500 tys i chodzil elegancko jak na swoj przebieg
a mk2 nie sa gorsze bo mialem gtd i tez wiele przeszedl
nigdy nie zawiudł...


Golf III GTI 20 JAHRE AFN+0.216+chips niehamowany jeszcze.

Golf III VARIANT 96' ALH +

I tak o to całe moje życie kręci się wokół tych trzech literek "TDI" :D:D:D

dukem
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 30, 2004 14:46

Post autor: dukem » czw mar 17, 2005 01:24

mk2, mk3 jak najbardziej sa niezawodne a co do nowych to roznie to bywa- okresle tak ze niestety pod wzgledem wytrzymalosci i bezawaryjnosci nowe silniki zrownaly sie z konkurencja a stare silnik VW sa poprostu niesamowite i porownywac je mozna chyba tylko z silnikami mercedesa ktore tez jezdza po 20 lat i 500-600 tysiecy bez remontu



Michau
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: wt gru 28, 2004 16:17
Lokalizacja: SK
Auto: mk4 variant
Silnik: axr

Post autor: Michau » ndz mar 20, 2005 16:09

Kiedyś gadałem z kolesiem, miał jakiegos mercola starego diesla. Auto miało milion na blacie, koleś go miał 9 lat i nie robił remontu. Stałem przed maską jak go zapalał i całkiem całkiem :) !!!!!!

Co do magnetyzerów do niedawno w Gliwicach na giełdzie mi taki typ tłumaczył, ze w felicji zamontował magnesy ( kupił 4 sztuki, po 5 zł jedna) i obwiązał przewód paliwa. Mówi, ze jak mu skoda 7 litrów łykała, to teraz 6 bierze i niby lepiej sie zbiera. Nie wiem, czy w to wierzyć, ale gość miał coś pod 50 lat i raczej nie ściemniał :)


mk1 1.6D->mk2 GT special->mk3 1.6->mk3 1.8aam->mk2 GT special->mk3 GTD->mk3 GT adz->astra II->mk3 TD-> passat B4 1.8->mk3 GT TDI->mk2 GT special>mk4 SDI

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » ndz mar 20, 2005 16:20

ale kolo fantazje miał hehe :helm: :panna: :rotfl: :rotfl:



dukem
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 30, 2004 14:46

Post autor: dukem » ndz mar 20, 2005 22:35

Chyba troche przesadzil...nie mowie ze magnetyzery nie dzialaja bo nie sprawdzalem a nie uwierze dopoki sie nie przekonal...
zakladajac ze magetyzery ogolnie- dzialaja to mimo wszystko uwazam ze 4 magnesikami po 5 zlotych litra spalania sie nie zbije



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości