[mk3] lozyska przod oraz tapicerka

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

presario
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 207
Rejestracja: czw lis 03, 2005 08:35
Lokalizacja: stargard
Kontakt:

[mk3] lozyska przod oraz tapicerka

Post autor: presario » pn sty 15, 2007 00:31

Witam
Mam dwa pytanka:
1. Wymianialem u mechanika lozyska z przodu ( firma lozysk gpd ) i slychac ich wycie ( ja slysze..ale jak ktos inny wsiadzie to juz nie slyszy:/ czuje dyskomfot bo jest to dosyc wyrazne..i zwieksza sie w miare przyspieszania..nie wyja moze jak stare zepsute..ale jedna to buczenie jest odczuwalne) przy predkosci powyzej 90km/h ...nie wiem czy one musza sie "dotrzec" :/ czy to przestanie czy jechac z reklamacja ...? ( lozyska kupoiwalem sam..placilem tylko za montaz 110 zł ) przejechalem od wymiany raptem 200 km ...nie jest to mocne wycie..ale jak mialem stare..to ich praktycznie nie bylo slychac wogole..no za wyjatkiem sytuacji jak zaczely juz padac..wowczas to wyly na maxa
2. wypralem tapicerke z drzwi..ale tylko czesc zewnetrzna czyli ta od strony siedzen a nie od drzwi ...postataly 1 dzien w pustym pokoju..a na nastepny dzien nie szlo tam wejsc...obwachalem je ..i smierdza od strony wewnetrznej....czy w zwiazku z tym mozna ja prac ? nie nasiaknie do niej woda ? a co za tym idzie nie rozejda sie ? jesli tak czy uzywac standardowych srodkow do czyszczenia ? z zewnatrz czyscilem proszkiem izo..gabka...oraz vanishem czesc materialowa..


Za wszelkie odpowiedzi dziekuje ..i pozdrawiam



Awatar użytkownika
BartekN
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: pn lut 27, 2006 21:18
Lokalizacja: Starachowice/Lublin

Post autor: BartekN » pn sty 15, 2007 00:48

Niestety kupiles najgorsze lozyska jakie tylko mozna dostac,produkuja je w Bialorusi a pakuja w Niemczech.Kupilem tej firmy lozyska do amorkow i wytrzymaly okolo 500 km.Bardzo prawdopodobne ze juz szumia,najlepiej je wymien na SKF albo FŁT i nic nie bedzie Ci szumiec


Pozdrawiam
Bartek

Blue Vento GL 2.0 115 KM

Awatar użytkownika
wojciche
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: pt gru 29, 2006 10:07
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: wojciche » śr sty 17, 2007 09:54

Racja kto kupi byle co to dwa razy płaci, ja u siebie mam założone FAG i SHL, kiedyś miałem też JAP ale nie sprawdziły się


nie ma to jak VW

Awatar użytkownika
dziejo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 8880
Rejestracja: pn lis 14, 2005 02:40
Lokalizacja: Kantorowice
Silnik: AFN

Post autor: dziejo » śr sty 17, 2007 10:01

presario pisze:u..a na nastepny dzien nie szlo tam wejsc...obwachalem je ..i smierdza od strony wewnetrznej.
przemoczyłes je i dlatego jesty ten smród od wewnetrznej strony nie mozna ich moczyc a matreiału nie moeżesz przemoczyc
ja prałem (czysciłem ) sama pianą i super



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 480 gości