Dziwnie wskazujacy..

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
piotrekgal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1407
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 15:32
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Dziwnie wskazujacy..

Post autor: piotrekgal » sob sty 06, 2007 17:23

Witajcie
Mam taki problem otoz w ojczulka vencie ( 1,9 TD ) wskaznik paliwa troche nawala otoz jak pali go zimnego wsaznik pokazuje iles tam paliwa gdy jedzie zimnym wskaznik pokazuje mu inaczej znow ilosc paliwa gdy stoi w miejscu cieplym pokazuje mu znowu inaczej itd itd ... powiedzcie mi w czym rzecz?I jak tez mozna sprawdzic aktualna dokladna zawartosc paliwa w baku nie patrzac na ten mylny wsaznik..



Finger86
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 122
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 11:23
Lokalizacja: Radom

Post autor: Finger86 » ndz sty 14, 2007 02:59

No jedyna rada to wymienic zegary bo prawdopodobnie to w nich jest przyczyna. Chyba ze znasz mniej wiecej spalanie swojego autka, wtedy przy tankowaniu zerujesz licznik i wiesz ile mozesz wyjezdzic paliwka. pozdro



Awatar użytkownika
norman
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 270
Rejestracja: sob gru 23, 2006 18:22
Lokalizacja: szczecinek
Kontakt:

Post autor: norman » ndz sty 14, 2007 10:42

witam kolega mial podobny problem z licznikiem! w liczniku jest taki czarny stanilizator(tak sie chyba nazywa) jest to jaka czarna kwadratowa mala kostka z trzema nuszkami podlaczona do licznika spruboj ja wymienic bo to moze byc przyczyna ta kostka odpowiada za poziom paliwa i tenperature wody. Kostke mozna kupic w kazdym sklepie elektr. U kumpla po wymianie wszystko bylo ok! pozdrawiam :okej: po poludniu podesle zdjecie tej czesci!!



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 221 gości