brak ssania

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

fajnyfacet70
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt sty 05, 2007 18:55
Lokalizacja: ELBLĄG

brak ssania

Post autor: fajnyfacet70 » sob sty 13, 2007 20:10

kiepsko zaczal mi odpalać, rano po przekręceniu stacyjki sprawdzilem ssanie, zero reakcji. jak sądzicie zostaje mi elektryk czy cos samemu moge wymienić? dróga sprawa rano czy na gorącym silniku po odpaleniu obroty są na 800, po paru minutach wskakują na 1000. nawet jak jestem w trasie kilka godzin trzyma 1000, zgaszę silnik i w ciągu sekundy odpalę -800 obrotów, po kilku minutach 1000. czy ktoś może mi pomóc? :crazy: :crazy:



Awatar użytkownika
Thug77
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 88
Rejestracja: ndz paź 01, 2006 19:08
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Thug77 » ndz sty 14, 2007 04:26

u mnie brak ssania w audi i kłopoty z obrotami wiązały sią z silniczkiem krokowym który poprostu padał,jak było ciepło na dworze było ok ale jak zrobiło się zimniej to już było gorzej odpalał i np po chwili gasł,trzebabyło go potrzymac na gazie dopóki się nie nagrzał ale obroty i tak były za niskie czasami skakały góra dół,podpiąłem auto do komputera pokazało ewidentnie uszkodzony sterownik biegu jałowego(silniczek krokowy) wymieniłem i wszystko sie unormowało,moze tez to sprawdż.



bodzio_j
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3850
Rejestracja: sob lip 09, 2005 10:05
Lokalizacja: Skawina
Kontakt:

Post autor: bodzio_j » ndz sty 14, 2007 06:10

Thug77 pisze:u mnie brak ssania w audi i kłopoty z obrotami wiązały sią z silniczkiem krokowym który poprostu padał
Czy w dieslu też jest silniczek krokowy? Nie wiem, więc pytam



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 217 gości