Pekła Lampa w MK3--POMÓZCIE

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Pekła Lampa w MK3--POMÓZCIE

Post autor: ćwikła » sob mar 12, 2005 18:00

Co moge zrobic szkło delikatnie zaczyna mi sie rozchodzic...dodam ze nie kwapi mi sie kupno nowej bo to lampa alaa golf 4 i jedna kosztuje 600-700zł.Co mozna z tym zrobic aby zapobiec dostaniu sie wody i zeby szkło sie nie rozchodziło???POMOCY!!!



Awatar użytkownika
yaroz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 14:10
Lokalizacja: SZO
Kontakt:

Post autor: yaroz » sob mar 12, 2005 18:16

Silikon szklarski i jazda z tym koksem :bigok: A swoja droga to kicha z tymi reflektorami za 700zl :kac: jak sie rozkleily :goof:



Awatar użytkownika
ćwikła
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 977
Rejestracja: pt gru 24, 2004 10:58
Kontakt:

Post autor: ćwikła » sob mar 12, 2005 18:22

One sie nie rozkleiły tylko jedna lampa mi pekła i szkło sie rozchodzi teraz ...gdzie taki silicon moge zakupic i czy nie bedzie widac na lampie mocno ze było cos klejone..panowie z niebieskiego wozu sie nie przycepia??


ALPINE CDA-7894RB
RAINBOW SAC 465.20
STEG K4.02
RF P3D410
DLS A6

Awatar użytkownika
yaroz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 296
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 14:10
Lokalizacja: SZO
Kontakt:

Post autor: yaroz » sob mar 12, 2005 19:14

Aha to taki dzynks.No widac to bedzie zawsze i nic sie na to nie poradzi.Ja bym wymontowal reflektor oczyscil i sprobowal go tym silikonem potraktowac.Poklej go i nie przejmuj sie ze nadmiar silikonu wyjdze, zostaw do wyschniecia.Tylko nie przesadzaj z tym silikonem bo czesc moze wejsc do wewnetrznej czesci reflektora.Po wyschnieciu nadmiary silikonu powinienes paznokciem zedrzec.Nie wiem na ile to bedzie skuteczne i ile takie cos wytrzyma bo w sumie lampa troche sie nagrzewa od zarowki i nie wiadomo czy silikon nie pusci.A kupic mozeesz w karzdym sklepie z tapetami i takimi *#cenzura#*.Tylko kup przezroczysty.



Awatar użytkownika
plur
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 132
Rejestracja: sob gru 25, 2004 16:59
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

Post autor: plur » sob mar 12, 2005 19:35

co do silikonu to daj sobie spokój bo bedzie ci parował reflektor, jest taka masa specjalna do tego a propos to gdy szkło odchodzi od obudowy


mietek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 549 gości