gdzie kupić opał w okolicach katowic

TDI, TD, D.... Piszemy tutaj TYLKO O PROBLEMACH Z SILNIKAMI DIESLA!

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

michal1980
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob gru 16, 2006 23:45
Lokalizacja: katowice

gdzie kupić opał w okolicach katowic

Post autor: michal1980 » sob gru 16, 2006 23:55

czekam na jakiekolwiek propozycje!!



vagin

Post autor: vagin » ndz gru 17, 2006 01:21

opał? czy Ty masz z głową człowieku? klekota opałem? wlej mu odrazu wody... możie i na tym pojedzie....



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » ndz gru 17, 2006 01:32

vagin, przeciez pojedzie na ople lekko !!!
A ze nie szoda mu silnika itd to juz jego sprawa :)



vagin

Post autor: vagin » ndz gru 17, 2006 01:49

z racji tego że mechanikiem jestem to zawszę będę kalał ludzi którzy chca oszczędzać kosztem silnika , a w sumie oszczędność znikoma
bo i tak trzeba remont odpieprzyć po takiej jeździe...



Awatar użytkownika
MaSa_Golf
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 708
Rejestracja: czw paź 14, 2004 09:39
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MaSa_Golf » ndz gru 17, 2006 09:15

vagin jezdziles kiedys na opale?



Mariusz D.
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 520
Rejestracja: śr sty 05, 2005 17:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Mariusz D. » ndz gru 17, 2006 11:05

Ludzie diesel bedzie jeżdził na opale czy to na oleju roslinnym z biedronki czy plusa. Ale czy ty kolego zastanawiałeś się jak wygląda środowisko w którym ty żyjesz? Ty to wdychasz w swoje płuca, a jak kiedys bedziesz miał żonę w ciąży i będziesz jechał za takim palantem na opale to ci nie bedzie przeszkadzać ze urodzi ci sie potem jakiś gremlins? zastanów sie- ropa jest teraz taka tania, a jak cie nie stac na ON to poprostu b sprzedaj auto i kup sobie bilet miesięczny.



Awatar użytkownika
souler
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2515
Rejestracja: pn gru 12, 2005 15:04
Lokalizacja: Zabrze/Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: souler » ndz gru 17, 2006 11:11

tez sie zastanawiam po co jezdzic na opale jesli ropa jest po 3.5zl na stacji, 2.5-3 zl na lewo, olej z biedrony za 2.89zl/litr. czym sie kieruja ludzie przy wyborze OO?


Był Dzik Power Diesel, jest Astra Turbo

Awatar użytkownika
Cinek
_
_
Posty: 1738
Rejestracja: ndz lis 28, 2004 14:52
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Post autor: Cinek » ndz gru 17, 2006 11:14

a może kolega potrzebuje opału do pieca?? czemu od razu go skazujecie. pozatym czytałem dużo na temat opału, i powiem szczerze że dobry(!) opał nierzadko jest lepszy od ropy, ale to nie nowość. nawet autorytety w dziedzinie mechaniki wypowiadają sie czasem pochlebnie na temat jazdy na opale, nie wspominając o nowych octaviach i passatach w stolycy jeżdżących na "czerwonym" spuszczonym z instalacji CO :chytry:
bee cool :okej:


viewtopic.php?f=86&t=432970 końca nie ma nigdy...

Mariusz D.
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 520
Rejestracja: śr sty 05, 2005 17:25
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Mariusz D. » ndz gru 17, 2006 11:27

Cinek jeszcze nie spotkałem pieca opałowego marki VW, jeśli Ty spotakałeś poślij linka, bo jestem ciekaw jak wygląda i pewnie inni też są ciekawi :) :bajer:



vagin

Post autor: vagin » ndz gru 17, 2006 16:58

MaSa_Golf pisze:vagin jezdziles kiedys na opale?
nie i nie mam zamiaru



ORZGAWEL
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt gru 12, 2006 20:20
Lokalizacja: mszczonów

Post autor: ORZGAWEL » ndz gru 17, 2006 18:29

Mariusz D., ILE CHCESZ KOLEGO ZA TE OPONKI ICZY MASZ KOMPLET 4SZTUK



Awatar użytkownika
MaSa_Golf
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 708
Rejestracja: czw paź 14, 2004 09:39
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: MaSa_Golf » ndz gru 17, 2006 21:42

Mariusz D. pisze:Ludzie diesel bedzie jeżdził na opale czy to na oleju roslinnym z biedronki czy plusa. Ale czy ty kolego zastanawiałeś się jak wygląda środowisko w którym ty żyjesz? Ty to wdychasz w swoje płuca, a jak kiedys bedziesz miał żonę w ciąży i będziesz jechał za takim palantem na opale to ci nie bedzie przeszkadzać ze urodzi ci sie potem jakiś gremlins? zastanów sie- ropa jest teraz taka tania, a jak cie nie stac na ON to poprostu b sprzedaj auto i kup sobie bilet miesięczny.
28 lat temu, zanim sie urodziles, po drogach jezdzily trabanty, spalajace mixol, stary, jelcze i inne sprzety ktore spalaly rope o jakosci opalu i kopcily jak szalone, i jakos urodziles sie normalny :P



Awatar użytkownika
twardy
Forum Master
Forum Master
Posty: 1736
Rejestracja: pt lis 25, 2005 00:29
Lokalizacja: Lubin-Gorzelin
Kontakt:

Post autor: twardy » pn gru 18, 2006 12:04

Mariusz D. pisze:Ludzie diesel bedzie jeżdził na opale czy to na oleju roslinnym z biedronki czy plusa. Ale czy ty kolego zastanawiałeś się jak wygląda środowisko w którym ty żyjesz? Ty to wdychasz w swoje płuca, a jak kiedys bedziesz miał żonę w ciąży i będziesz jechał za takim palantem na opale to ci nie bedzie przeszkadzać ze urodzi ci sie potem jakiś gremlins? zastanów sie- ropa jest teraz taka tania, a jak cie nie stac na ON to poprostu b sprzedaj auto i kup sobie bilet miesięczny.
Ale żeś przykład wymyślil , .
Jeżdziłem na OO i OR wcale z rury nie dymił tak ze nie wiem jak do tego doszedłeś , a dlaczego wszędzie pozakladali kotlownie na olej?


10mm+1,3bara=1VSTD :-)

ryba_71
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 343
Rejestracja: pt paź 14, 2005 14:01
Lokalizacja: Podkarpacie

Post autor: ryba_71 » pn gru 18, 2006 13:28

lekki OO różni się od ON chyba tylko kolorem

[ Dodano: Pon Gru 18, 2006 12:32 ]
Zresztą poco karze się kierowców na nim jeżdzących mandatami jeżeli przy założeniu, że niszczy silnik itak jest to karą wystarczającą. Tę sentencję pozostawiam wszystkim, którzy negują OO do logicznego przemyślenia.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki Diesla-problemy dotyczące tylko silników”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 221 gości