Kluczyk scyzoryk

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
falla_x
Forum Master
Forum Master
Posty: 1074
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 11:03
Lokalizacja: ŁoWiCz
Kontakt:

Kluczyk scyzoryk

Post autor: falla_x » czw gru 14, 2006 10:06

witam widzialem na allegro kluczyki "scyzoryk" i wiem ze grot mozna spokojnie zmienic nowy do obrobki kosztuje 10zl ale jak to jest z podstosowaniem sterownika do alarmu w tych kluczykach sa juz przyciski 3 i dziala on w zakresie 433( mhz - czy jakos tak) jesli dobrze pamietam, w mk3 mam centralke uniwersalna na pilota , czy jest mozliwosc dopisania wczytania tego nowego pilota pod moja centralke bez zmiany benechow we wnetrzu kluczyka ?? bo wiem ze moja centralka ma mozliwosc dopisania do 10 kluczykow ale nei wiem jak to jest z tym dopisywaniem i jak to zrobic , podobno jest jakas kombinacja wciskania klawiszy najpierw na pilocie starym poznij nowym , i powinno byc ok ale moze ktos mi cos podpowie kto juz cos takiego robil



Awatar użytkownika
SAMO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 480
Rejestracja: pt lis 18, 2005 14:48
Lokalizacja: BIAŁYSTOK
Kontakt:

Post autor: SAMO » czw gru 14, 2006 17:56



http://inos.int.pl/zanim-napiszesz/
PAY ATTENTION WHEN YOU'RE DRIVE!!
http://www.youtube.com/watch?v=dMXkinfyV8k

Awatar użytkownika
falla_x
Forum Master
Forum Master
Posty: 1074
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 11:03
Lokalizacja: ŁoWiCz
Kontakt:

Post autor: falla_x » pt gru 15, 2006 19:23

niewiem szukalka nie dziala a ja dalej nie wiem jak z tym scyzorykiem SAMO, raczej nei potrzebuje alarmu czy czegos takiego bo mam juz centralke i wsio tylko potrzebuje klucz scyzoryk ktory moge dostac na allegro tylko pytanie brzmi czy mozna tego pilota dopisac do tej cetralki ktora juz mam ? i jak to zrobic


Passat B5 FL AVF - viewtopic.php?f=91&t=335306
Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 225 gości