Złe wskazania temperatury

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Czara
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: wt maja 16, 2006 10:30
Lokalizacja: Trójmiasto

Złe wskazania temperatury

Post autor: Czara » wt gru 12, 2006 08:32

Wymianiałem czujnik bo mi temperaturka wysoko skacze, do 110 stopni. Niestety wymiana czujnika nic niedała, wymieniłem termostat i na marne bo po wymianie termostatu zmierzyłem rzeczywiste temp. termometrem w zbiorniczku wyrównawczym.
W zbiorniczku wyrównawczym temperature mam 87 do 93 a na desce rozdzielczej pokazuje mi przy tych 93 110 stopni. Wychodzi na to że wskazania na desce są złe bo czujnik jak już pisałem też wymieniałem i miałem takie same temperatury na starym (temp. w zbiorniczku mierzyłem dwoma termometrami dla pewności). Czy temp. w zbiorniczku to jest dokładnie taka temp. jaka powinna być pokazywana na desce? i jak się naprawia deseczkę?? :) a może to jednak czujnik??, wymieniłem na zamiennik ( a nie pamiętam jakiej firmy był stary ale pokazywał takie same temp. jak ten który jest teraz).

HELP :)



adam aa22
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 166
Rejestracja: pt lis 17, 2006 13:40
Lokalizacja: Pajęczno
Kontakt:

Post autor: adam aa22 » wt gru 12, 2006 11:22

Sorki ze sie dołączyłem do tego tematu ale nigdzie nie moge znalezć porady. Mianowicie jezeli ktos wie czy sprazyny firmy hans pres o oznaczeniach kolorów zółtym i zielonym beda sia nadawały do golfa III 1.9 TD? Jesli ktos wie to prosze o pomoc bo nikt nie jest w stanie mi poradzic. Z góry dziekluje!! Od razu prosze moderatora o przyznanie punktów jesli ktos mi pomoze.



Awatar użytkownika
herflik95
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 953
Rejestracja: pn mar 13, 2006 11:36
Lokalizacja: LKR
Kontakt:

Post autor: herflik95 » wt gru 12, 2006 14:02

problem bedzie tkwił w czujniku temp. u siebie tez znieniałem bo na starym pokazywał 70stopni a po wymianie 110. chodzi o to ze jak jest to jakis tandetny zamiennik to tak bedzie pokazywac. ja 3 razy odwoziłem czujnik do sklepy. sa one poprostu po przeciagane przy produkcji. polecam jakiejs dobrej firmy i przy tym droższy niż 20zł



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 574 gości