MK4 problem z szybami

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

pingu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 09:28
Lokalizacja: M-ce

MK4 problem z szybami

Post autor: pingu » pt gru 08, 2006 16:51

Witam mam problem z szybami przestały sie otwierać :( nie świeci też podświetlenie przycisku do otwierania od strony pasażera od kierowcy świeci. patrzyłem na tabliczke znamionową od bezpieczników ale nie mogę znaleźć bezpiecznika od szyb. z góry dzieki za pomoc.



Awatar użytkownika
regitmc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 735
Rejestracja: pt lis 11, 2005 16:18
Lokalizacja: NYsa
Kontakt:

Post autor: regitmc » pt gru 08, 2006 18:59

Tu masz rozłożenie bezpieczników w MkIV...
Obrazek
Obrazek
Sprawdź bezpiecznik, a jeśli to nie pomoże to może siadła ci instalacja. Najbardziej narażonym miejscem jest gumowa tuleja między drzwiami a ramą samochodu gdzie przewód jest bardzo często zginany.


[b] >>> www.4tun.vel.pl <<< [/b]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=1114182#1114182][b] >>> MkIV by regitmc <<< [/b][/url]

pingu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 09:28
Lokalizacja: M-ce

Post autor: pingu » pt gru 08, 2006 20:57

spoks tylko jakoś niemoge znaleźć nawet w tej rozpisce bezpiecznika od sterowania szybami elektrycznymi :(



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » pt gru 08, 2006 22:05

Mam tylko schemat, ma to być bezpiecznik s37 (to chyba jego numer) w dodatkowej skrzynce bezpieczników nad płytą przekaźników. Ale gdzie to jest, czy pod maską czy koło kierowcy to nie wiem.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

pingu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 09:28
Lokalizacja: M-ce

Post autor: pingu » sob gru 09, 2006 13:25

rozwiązałem problem :P to był bezpiecznik nr 6 na schemacie (mini) wymieniłem i wszystko jest cacy :) ps. dodatkowo nie diałało światełko w drzwiach i po otwarciu swiatełko wewnetrzne oraz centralny od bagarznika ale szyby dało sie otworzyć kluczykiem od zewnatrz więc jeśli ktos ma taki problem to niech nie rozbiera całych drzwi jak ja :( tylko spróbuje od bezpiecznika zostanie wiecej czasu na :pub:



Awatar użytkownika
Duber
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10830
Rejestracja: pt sie 26, 2005 20:30
Lokalizacja: FSW

Post autor: Duber » śr lut 10, 2010 19:15

pingu pisze:rozwiązałem problem
:bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 317 gości