V max VW Golf III 1,9 TD

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Krzylu
Germanista
Posty: 2105
Rejestracja: czw lis 11, 2004 16:55
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Krzylu » wt mar 01, 2005 17:08

wtyczki sa tez w mk2 pewnie *#cenzura#* ci sie wtyczki z zasilajacymi!!!!
ty chyba sam niewiesz rudy co piszesz
skoro w TD sa skrzynie o przelozeniu glownym takim samy jak w 1.6TD(3.667) to mozna wnoskowac ze sa to te same skrzynie nawet po przelozeniach na poszczegolnych biegachgdzie sa identyczne wiec napewno jest linka bo to sa te same skrzynki!!!!
symbole 4T CHC CYY to skrzynie z mk3 TD niejestem pewny co do ostatniej
sluchaj cieciu na forum niezabronisz mi pisac tego co uwazam za stosowne i bede pisal co mi sie podoba bo tak uwazam
lepiej jedz na pole pyry zbierac bo ci stonka wpierdoli do lata wszystkie i bedziesz musial zrec trawe jak w korei wiec zajmij sie soba
Marcin ale zeby dorownac TDi musza isc w parze jeszcze inne mody zeby uzyskac 90km nie tylko dawka
temat jest o vmax



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » śr mar 02, 2005 08:51

Fuckaj się głupi trolu, jak masz tylko instrukcję obsługi do swojego kombajna do czereśni to krzyź ci na drogę. A co do rudych głupi pisiorze to widzę że nawet z czytaniem masz problemy. Jeśli znajdziesz w liczniku golfa III linkę to VW da ci nagrodę super głupka tysiąclecia.A twoje pseudo teoretyczne dywagacje na temat przełożeń i skrzyni biegów są śmieszne, czy ty kiedykolwiek widziałeś licznik od Golfa III?Czy może takiemu burakowi nikt nie pokazał nawet golfa od środka? Zbieraj sobie dalej na TDI i czytaj informację o silnikach w Fakcie bo pierd.. jak potłuczony.
Jesteś zwykłym bucem z piździzdroju bo nawet nie potrawisz przyznać się skąd jesteś, to musi być zaj.. wygwizdowo i widzę że uprawę ziemniaków też masz obstukaną w każdym calu.
Nie chce mi się nawet z tobą klikać, jak dorobisz się samochodu i zamienisz swoją furmankę na VW to pogadamy.
Oglądnij załącznik i powiedz gdzie ty tu masz linkę.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
piosz7
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 104
Rejestracja: czw lut 24, 2005 10:27
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: piosz7 » śr mar 02, 2005 19:25

Liczniki produkowane są według jakiejś normy, które określają maksymalną odchyłke, nie gadajcie że liczniki mogą podawać prędkości z kosmosu. Różnice mogą natomiast wynikać np. przez zastosowanie większych lub mniejszych kół niezgodnych z zaleceniami producenta.
Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
piosz7
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 104
Rejestracja: czw lut 24, 2005 10:27
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: piosz7 » śr mar 02, 2005 19:38

Krzyllu co ty pierd**isz o jakimś ślimaku :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
gdy się zakłada alusy to trzeba zakładać niższą opone np. standard to: 14"/60/185 a z alusami jest 15"/50/195 , wtedy średnica kołą jest taka sama.
Pazdrawiam. :hmm:



Awatar użytkownika
Adzien77
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: wt sty 04, 2005 11:12
Lokalizacja: BIESZCZADY
Kontakt:

Post autor: Adzien77 » ndz mar 06, 2005 13:47

Musze troche ugasic kolege Krzyla bo jego wiadomosci na temat predkosci nie sa poprawne!!! JA mam mietka 190 D z 85r.i cztero biegowa skrzynia i z 72KM,który wazy 1400 kg. i jadac po prostej w dwie osoby po 100kilo kazda,zamknołem licznik czyli 180 a tu jest fotka NIEDOWIARKU!!! I jeszcze mam film jak bardzo chcesz to ci wysle!!! :bajer: :pub: POZDRAWIAM!!!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



Awatar użytkownika
Krzylu
Germanista
Posty: 2105
Rejestracja: czw lis 11, 2004 16:55
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Krzylu » pn mar 07, 2005 02:13

rydzu pisze:Fuckaj się głupi trolu, jak masz tylko instrukcję obsługi do swojego kombajna do czereśni to krzyź ci na drogę. A co do rudych głupi pisiorze to widzę że nawet z czytaniem masz problemy. Jeśli znajdziesz w liczniku golfa III linkę to VW da ci nagrodę super głupka tysiąclecia.A twoje pseudo teoretyczne dywagacje na temat przełożeń i skrzyni biegów są śmieszne, czy ty kiedykolwiek widziałeś licznik od Golfa III?Czy może takiemu burakowi nikt nie pokazał nawet golfa od środka? Zbieraj sobie dalej na TDI i czytaj informację o silnikach w Fakcie bo pierd.. jak potłuczony.
Jesteś zwykłym bucem z piździzdroju bo nawet nie potrawisz przyznać się skąd jesteś, to musi być zaj.. wygwizdowo i widzę że uprawę ziemniaków też masz obstukaną w każdym calu.
Nie chce mi się nawet z tobą klikać, jak dorobisz się samochodu i zamienisz swoją furmankę na VW to pogadamy.
Oglądnij załącznik i powiedz gdzie ty tu masz linkę.

:ass: tutaj mozesz sobie wsadzic ta wtyczke jeleniu
a kostke tez masz w skrzyni?? :rotfl: :rotfl: :rotfl:
wiec musi byc linka i tak czy siak
rudy(WIEC ZGADŁEM ZE JESTES RYŻAWY :rotfl: :rotfl: )siermiego jebnij sie w łeb i nie powtarzaj jakis textow ktore juz byly widzisz jaki jestes matoł skoro piszesz o uprawie ziemniakow jak to bylo pare dni temu i zapomnialem
juz o tym ze to napisalem
ta furmanka by ci łomot taki spuscila ze odrazu bys zajechal na skup zlomu i nawet sie nie zastanawial co z tym klamotem zrobic :green_fuck:
co ma przelozenie skrzyni do licznika wg ciebie?? jak piszesz to sprecyzuj o co ci chodzi rudolfie bo nie wiem do czego to podpiac gamoniu
jestes glupi jak twojego starego syn :rotfl: :rotfl:
jestem ze Szczecina parobie jak bys chcial wiedziec


fotka mercedes 190D wieze bo jest dowod :jezor:
a na marginesie gora byla wysoka?? :hmm:
:smoke:

[ Dodano: Pon Mar 07, 2005 1:15 am ]
piosz7 pisze:Krzyllu co ty pierd**isz o jakimś ślimaku :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
gdy się zakłada alusy to trzeba zakładać niższą opone np. standard to: 14"/60/185 a z alusami jest 15"/50/195 , wtedy średnica kołą jest taka sama.
Pazdrawiam. :hmm:
a na 17" 215/30 :rotfl:



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » pn mar 07, 2005 08:43

Debil, po prostu debil, nawet nie ma co z takim polemizować bo i tak nic nie dociera. Krzyż na drogę i dalej żyj w tym swoim Szczecinie w błogiej nieświadomości co dzieje się w cywilizowanym swiecie. Nie mam ochoty kontynuować z tobą rozmów bo twój poziom intelektualny znacznie odbiega od przyjętych standardów a kompletny brak ogłady jest wręcz niesamowity.
Mało mnie interesują twoje techniczne nowinki wyssane z palca bo nawet zdjęcie nie jest w stanie cię przekonać.



Awatar użytkownika
paolo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 507
Rejestracja: śr sie 25, 2004 23:20
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kontakt:

Post autor: paolo » pn mar 07, 2005 09:38

Krzylu pisze: a na 17" 215/30 :rotfl:
no a co `17 215/70 ? :rotfl: :rotfl:



Awatar użytkownika
Corvax
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2577
Rejestracja: wt wrz 21, 2004 15:21
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Corvax » pn mar 07, 2005 10:45

Panowie - dajcie sobie siana z tą pyskówą - to jest przecież proste ;).

Sprawdzcie jaka jest maksymalna moc silnika i na jakich obrotach - te dane sa ogólnie dostępne, to ona determinuje maks szybkośc, znając średnice kól i przełożenie na najwyższym biegu można okreslić ile auto tak naprawde poleci. Nie wiem jak w TD ale np w TDI silnik kręci się do określonych obrotów i więcej nie wykręci, skrzynia się zamyka i koniec. Ja swoim najszybciej jechałem 175 według licznika, na odcinku ok 3 km, myslę że by się jeszcze bujnął bo na obrotomierzy byłe jeszcze trochę zapasu.


Pozdor
Corvax | A4 1.8tQ BEX | MK7 Alltrack 1.8TSI CJSB

Awatar użytkownika
Rapix
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2447
Rejestracja: pt paź 15, 2004 17:47
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: Rapix » pn mar 07, 2005 12:36

kolegi 1.9TDI 90KM dochodzi do 200 i ani troche wiecej...



Awatar użytkownika
piosz7
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 104
Rejestracja: czw lut 24, 2005 10:27
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: piosz7 » pn mar 07, 2005 19:50

Krzylu pisze:a na 17" 215/30 rotfl
Felgi 17" nie są prewidziane przez producenta, ale jeśli znajdziesz taki rozmiar opony to ok.
Jeżeli natomiast zastosujesz wyższą opone to zwiększysz średnice koła i wskazania prędkościomierza będą błędne.

Ps. nie widziałem jeszcze takiego profilu opony.



Awatar użytkownika
marcinvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: pt sty 28, 2005 17:00
Lokalizacja: Meseritz
Kontakt:

Post autor: marcinvw » wt mar 08, 2005 02:20

no wskazanie licznika beda błedne i auto bedzie jechalo szyciej niz to pokazuje zegar,a odnosnie TDI to jechalem swoim 180 z groszami,moze jeszcze by poszedl ale cholernie wialo w bok i juz mnie momentami zucalo :D:D:D,a latac to nie mam ochoty :D:D,a tak moze by jeszcze cos z niego wydusil ale szkoda mi bylo pilowac,tyle mi starczy...nie musi szybko jechac,ale ma dobrze przyspieszać,jak dlamnie to wazniejsze od koni sa niutonometry :D:D:D:D:D


Golf III GTI 20 JAHRE AFN+0.216+chips niehamowany jeszcze.

Golf III VARIANT 96' ALH +

I tak o to całe moje życie kręci się wokół tych trzech literek "TDI" :D:D:D

Awatar użytkownika
Alib
Red ARROW
Red ARROW
Posty: 131
Rejestracja: sob mar 05, 2005 16:05
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Alib » śr mar 09, 2005 13:43

ja ze swojego wyciągnąłem 185!!! ale to było lekką przesadą jechałem sam i było lekko z górki (nawet troszki więcje niż lekko :) ) ale gostek jak jechał nim z niemiec to mówił że wyciągnął nim 195 (według licznika) ale to było niemieckie paliwo!! ( oponki 175/70/R13)!!!


Alib RULES!! in Rzeszów!!! Pozdro600!!!

Awatar użytkownika
marcinvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: pt sty 28, 2005 17:00
Lokalizacja: Meseritz
Kontakt:

Post autor: marcinvw » śr mar 09, 2005 15:15

no wlasnie jakie kulka ja na 195/60/R14 i wyciskakel 180 z groszami samemu na prostej przy naprawde niekozystnym wietrze bocznym,bo autem tak mi zazucalo na boki czasem jak zawialo ze smierc w oczach,i mocno mnie trzymał...wiec na R13 napewno bedzie tyle pokazywal,wiadomo ze mniejsze kola przy tej samej przedkosci peda krecily sie szybciej niz wieksze przy tej samej predkosci,a wiec licznik bedzie klamal,im mniejsze kola tym auto bedzie jechalo szybciej,przynajmniej wedlug zegara,a na wiekszych wolniej...to jest moje zdanie...


Golf III GTI 20 JAHRE AFN+0.216+chips niehamowany jeszcze.

Golf III VARIANT 96' ALH +

I tak o to całe moje życie kręci się wokół tych trzech literek "TDI" :D:D:D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości