[MK3] Problem do rozpatrzenia w moim golfie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

automobilevw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn lip 10, 2006 17:16
Lokalizacja: VW place

[MK3] Problem do rozpatrzenia w moim golfie

Post autor: automobilevw » pt gru 01, 2006 12:17

Witam mam następujący problem z moją trójeczką : Posiadam golfa III 1.4 1997 rok mam do wymiany tuleje i konieczny jest demontaz tylnej belki. Stąd wpadłem na pomysl by kupic tylną belke z tarczami gdyz mam bębny. Posiadam w aucie ABS. Znalazlem takową na allegro ponoć z 99r. Nie wiem czy to oplaca sie robic, chcialem skorzystac z okazji demontarzu calej tylnej osi. Nie wiem czy pompa hamulcowa bedzie wystarczająca na 4 tarcze. Prosze napisac czy wiążą sie z takową wymianą dodatkowe koszta. Prosze o małą porade :D Z gory dzieki wszystkim :smoke:

Oprócz tego chcialbym zapytać czy lampy tuningowe oferowane na allegro soczewkowe lub nie interesuje mnie glownie wersja black swiecą lepiej niz standartowe gdyz mam orginalne lampki i nie jestem z nich specjalnie zadowolony. Myslalem nad kupnem wlasnie takich ostatnio ukazal sie nowy model ala golf V i zastanawiam sie nad kupnem mam juz z tylu czarne lexusy wiec mysle ze by mi spasowaly prosze rowniez o opinie uzytkownikow posiadajach takowe lampy tuningowe. Chcialbym wiedziec czy poza walorami estetycznymi sa rowniez praktyczne. :hmm:

Chcialbym rowniez wymienic caly uklad wydechowy tzn rowniez wsadzic strumienice do samochodu 42 cm to prawdopodobnie srednica w silniku 1.4 prosze napisac czy nie ma z tym problemow i jakie tlumiki koncowe polecacie do trójeczki znane z dobrych efektow dzwiekowych zastanawialem sie nad takim cackiem http://www.allegro.pl/item141162080_spo ... style.html
:kac:

Mam pytanie rowniez odnosnie oswietlenia nawiewow w srodku jesli ktos posiada jakis poradnik to prosze o pomoc :D



greg

Post autor: greg » pt gru 01, 2006 14:05

automobilevw, zaczniemy od lamp - zanim podejmiesz decyzję jaki model wybierzesz - bierz woltomierz i zmierz napięcie na żarówkach - jak za niskie - zmaontuj przekaźniki do świateł - będzie zdecydowana poprawa.
Teraz hamulce - wymiana belki razem z tarczami ok - tylko że wersja z tarczami miała inną pompę hamulcową tj trochę większą zamiast 22,2 to 23,1mm



jozekrjrj
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 389
Rejestracja: pt lis 17, 2006 19:24
Lokalizacja: warszawa Targowek
Kontakt:

Post autor: jozekrjrj » pt gru 01, 2006 21:51

nie baw sie w strumienice to nic nie daje


a wydech to bym proponował supersprinta

z tym ze proponował bym cały układ a nie tylko koncowy tłumik (nic nie daje a czasami pogarsza osiagi)


był mk3 GT



http://www.s-cam.pl/

automobilevw
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn lip 10, 2006 17:16
Lokalizacja: VW place

Post autor: automobilevw » sob gru 02, 2006 11:37

Dzieki za porady wlasnie dzis ide zakladac przekaźniki zobacze czy cos to da i tak na zime chcialbym objezdzic z tymi lampami

Co do belki to sie jeszcze zastanowie :D Jesli ktos ma cos jeszcze do powiedzenia to prosze pisac



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 430 gości