[MK2] Pęknięta górna panewka wałka rozrządu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
CHUDY
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: sob sty 22, 2005 21:03
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

[MK2] Pęknięta górna panewka wałka rozrządu

Post autor: CHUDY » czw lis 09, 2006 18:05

Nie wiem jak to nazwać.Przy robieraniu głowicy ta górna panewka od wałka rozrządu tą co się przykręca pękła.Czy da się coś takiego kupić??
Ostatnio zmieniony czw lis 09, 2006 19:22 przez CHUDY, łącznie zmieniany 1 raz.



llooki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: ndz mar 26, 2006 16:00
Lokalizacja: bialystok

Post autor: llooki » czw lis 09, 2006 19:00

element wystepuje tylko w zestawach z glowicami gdyz jest dopasowany do konkretnej glowicy ....
Jednak mielem tan sam problem szukalem tej czesci po wszystkich warsztatach mechanicznych ile sie nasluchalem ze nie nalezy od innej glowicy i takie tam *#cenzura#* az w koncu znalazlem.
Element kosztowal mnie 20zl. Zlozylem i zrobilem na tej panewce juz chyba 30 tys km.

Powodzenie w poszukiwaniach

[ Dodano: 09 Lis 2006 18:02 ]
element wystepuje tylko w zestawach z glowicami gdyz jest dopasowany do konkretnej glowicy ....
Jednak mielem tan sam problem szukalem tej czesci po wszystkich warsztatach mechanicznych ile sie nasluchalem ze nie nalezy od innej glowicy i takie tam ************ az w koncu znalazlem.
Element kosztowal mnie 20zl. Zlozylem i zrobilem na tej panewce juz chyba 30 tys km.

A jeszcze jedno u mnie przyczyna pekniecia bylo to iz odwrotnie probowalem ja przykrecic do gory nogami. Wiec jak bedziesz przykrecal to sprawdz 10 razy czy napewno dobrz!!!



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 252 gości