[MK III] - COŚ ZE SPRZĘGŁEM???

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
h2o
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 229
Rejestracja: sob mar 12, 2005 10:34
Lokalizacja: Dolnośląskie

[MK III] - COŚ ZE SPRZĘGŁEM???

Post autor: h2o » sob lis 04, 2006 12:12

Witam

Dzis problem z serii "coś ze sprzęgłem". O twardniejącym pedale sprzęgła po dłuższej trasie juz pisałem. Ktos odpisał, że być może to łozysko oporowe czy cos takiego. Byłem u mechaniora i powiedział, że na 80% to to. Ale ostatnio naciskając pedał sprzęgła tak jakby mi cos w nim strzelało (w pedale) Czasami pewnie tez wam się coś takiego zdarza jak but się ześlizgnie a nakładka jest źle założona, ale pewności czy to ona nie mam. Nie wiem czy to nakładka mi sie już wyrobiła (jest juz poprzecierana w niektórych miejscach bo to jeszcze oryginał chyba :grin: ) czy problem tkwi głębiej. Na pewno jest to odczuwalne tylko w kabinie. Nic w komorze silnika nie strzela. Nie jest to na pewno linak bo ją juŻ sprawdziłe. Byc może cos z jakimś mocowaniem pedału nie tak? Nie wiem. Zdaża się to dość sporadycznie, choc ostatnio coraz częściej. Nie dzieje się to tez w konkretnych sytuacjach, ot naciskam pedał a on na poczatku tak jakby strzelał, zgrzytał czy coś takiego. To jest podobne jak w rowerze kiedy łańcuch na zębatce przepuszcza. Później wciskam go do końca normalnie.
Co o tym myślicie. Zacząć się martwić?

pozdrawiam i czekam na odpowiedzi



Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

Post autor: Christopherek » sob lis 04, 2006 13:27

dla mnie to łożysko oporowe sprzęgła


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 386 gości